ت
کد خبر: 127833

آسفالت ۲۵۰ معبر منطقه ۴ بهسازی و ترمیم شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: در طرح استقبال از بهار ۹۶ که از اسفند سال گذشته در محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ آغاز شد، بیش از ۲۵۰ معبر بهسازی و مناسب سازی شد. مهدی وارسته با اعلام این خبر گفـت: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش ایمنی تردد خودروها و عابران

سرویس وبگردی -

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: در طرح استقبال از بهار ۹۶ که از اسفند سال گذشته در محلات ۲۰ گانه منطقه ۴ آغاز شد، بیش از ۲۵۰ معبر بهسازی و مناسب سازی شد.
مهدی وارسته با اعلام این خبر گفـت: به منظور زیباسازی منظر شهری و افزایش ایمنی تردد خودروها و عابران پیاده در سطح معابر، طرح استقبال از بهار ۹۶ در حوزه معاونت فنی و عمرانی در موضوعات لکه گیری آسفالت و مرمت نوارهای حفاری، درزگیری، کف کشی انهار، دریچه ، مرمت پیاده رو و کفپوش، لکه گیری مکانیزه و مرمت نهر، جداول و کانیو در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به پیش بینی بارش های بهاری و جلوگیری از آبگرفتگی معابر، مشکلات انهار ، جداول و کانیوها به همراه ۶۵ دریچه بهسازی و مناسب سازی شد.
وارسته با اشاره به مناسب سازی پیاده روها برای تردد بهینه عابران پیاده افزود: در طرح استقبال از بهار ۹۶ بیش از ۱۰۸ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۵۰۰ متر مربع پیاده رو و کفپوش مرمت و مناسب سازی شد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ گفـت: همچنین در این طرح بهاری ۲۹۶ تن آسفالت در قالب لکه گیری معابر اصلی و فرعی در فضایی به مساحت ۱۳۳۱ تن آسفالت در محلات و بزرگراه ها پخش شد.
وی تصریح کرد: در طرح استقبال از بهار ۹۶ حفاری ها با پخش ۵۴ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۲۴۲ متر مربع مرمت و بهسازی شد.
وارسته با اشاره به مناسب سازی معابر باغ پرندگان تهران گفت: به منظور رفاه حال گردشگران، ۲۴۹۰ تن آسفالت در فضایی به مساحت ۱۷۵۰۰ متر مربع در فاز ۲ این مجموعه تفریحی و گردشگری پخش شد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.36)
1246.8
4.50
مثقال طلا (%0.05)
493650
2,500
سکه امامی (%0.01)
1204600
1,000
دلار (%0.13)
3782
50
یورو (%0)
4407
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.