کد خبر: 144814

آغاز تعیین تکلیف سپرده‎های تعاونی منحله فرشتگان

چهارمین مرحله از طرح تعیین تکلیف سپرده‌های سپرده‌گذاران این تعاونی با مبالغ تا سقف یک میلیارد ریال از امروز مورخ ۲۴ تیرماه آغاز و به مدت ۱۴ روز کاری در شعب هشتادگانه این موسسه ادامه خواهد داشت.

سرویس بانک و بیمه -

بر این اساس سپرده‌گذاران محترم می‌توانند به منظور تعیین تکلیف سپرده خود، مطابق برنامه زمان‌بندی اعلام شده توسط موسسه اعتباری کاسپین به شعب منتخب مراجعه و نسبت به افتتاح حساب و تعیین تکلیف سپرده خود اقدام کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، صاحبان حساب‌های مشترک در تعاونی منحله فرشتگان نیز می‌توانند با مراجعه به شعب هشتادگانه موسسه اعتباری کاسپین برای تعیین تکلیف سپرده‌های خود تا سقف یک میلیارد ریال، مطابق برنامه زمان‌بندی اعلام شده در وب سایت این موسسه اقدام کنند.

لازم به ذکر است، دارندگان سپرده‌های زیر ۵۰۰ میلیون ریال نیز می‌توانند همچنان برای تعیین تکلیف سپرده‌های خویش بر اساس اولویت‌های یاد شده درخصوص سپرده‌های زیر یک میلیارد ریال در وب سایت موسسه اعتباری کاسپین، طی روال سابق به شعب هشتادگانه مراجعه کنند.

همان‌گونه که بارها تاکید شده مبالغ پرداختی به سپرده‌گذاران به صورت علی‌الحساب است و یادداشتی در این خصوص هنگام مراجعه سپرده‌گذاران در اختیار آن‌ها گذاشته می‌شود. تسویه‌حساب نهایی نیز پس از شناسایی تمامی دارایی‌های تعاونی منحله فرشتگان و ارزیابی آنها صورت می‌گیرد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.