ت
کد خبر: 127487

اجرای طرح لایروبی کانال های روبسته در منطقه۲

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از طرح لایروبی کانال های روبسته در سطح منطقه با هدف رفع آبگرفتگی معابر و ساماندهی و لایروبی کلیه انهار رو بسته و مسیل های اصلی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، علیرضا جعفری با بیان این مطلب اظهار داشت : طرح استقبال از

سرویس جامعه -

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از طرح لایروبی کانال های روبسته در سطح منطقه با هدف رفع آبگرفتگی معابر و ساماندهی و لایروبی کلیه انهار رو بسته و مسیل های اصلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، علیرضا جعفری با بیان این مطلب اظهار داشت : طرح استقبال از بهار ۹۶ در۳ بازه زمانی پیش بینی شده است که در اجرای این طرح ۹کانال روبسته و ۶ مسیل اصلی توسط نیروهای اجرایی اداره مسیل ها و قنوات شهرداری منطقه ۲ لایروبی گردید، در این بازه زمانی ۲۸هزار متر طول از مسیل ها ی سطح منطقه و کانال های روبسته نیز به متراژ ۴۰هزار متر طول پاکسازی و لایروبی شدند.
وی در ادامه افزود : تعداد ۳ استخر آبدهی فضای سبز در سطح منطقه لایروبی شده و آب به صورت روان در این مسیرها در جریان است.
جعفری خاطر نشان کرد: عملیات لایروبی انهار روزانه انجام می شود و کلیه مسیل های منطقه تحت نظارت مستمر نیروهای ناظر بوده و پاکسازی و لایروبی می شوند و با توجه به بارش های اخیر مشکلی در انسداد این مسیل ها به وجود نیامده است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.24)
1247.6
3.00
مثقال طلا (%0.63)
500650
31,500
سکه امامی (%0.55)
1209150
66,000
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.