ت
کد خبر: 127416

اجرای ۷ هزارمترمربع نقاشی دیواری در قلب تهران

معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از اجرای ۷ هزارمترمربع نقاشی دیواری در سطح منطقه همزمان با فرارسیدن سال جدید خبر داد و گفت: بر این اساش دیوارهای منطقه به طرح های بهاری مزین شدند. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، افشین خدامی اظهار داشت: همچنین طرح های تجسمی مرتبط با بهار

سرویس جامعه -

معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از اجرای ۷ هزارمترمربع نقاشی دیواری در سطح منطقه همزمان با فرارسیدن سال جدید خبر داد و گفت: بر این اساش دیوارهای منطقه به طرح های بهاری مزین شدند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، افشین خدامی اظهار داشت: همچنین طرح های تجسمی مرتبط با بهار در میادین اصلی و خیابان های منطقه به همت هنرمندان تجسمی کشور کار شد که زیبایی بصری شهر را دوچندان نمود.
او در ادامه از کاشی کاری پله ششم خیابان ولیعصر خبر داد و گفت: زیباسازی المان های شهری تاثیر بسزایی در نشاط و شادابی شهروندان دارد.
خدامی همچنین به خدمات ارائه شده در طول ایام نوروز به شهروندان تهرانی و مسافران تهران در بوستان های منطقه اشاره کرد و گفت: از جاذبه های گردشگری پایتخت سه بوستان بزرگ لاله، ساعی و هنرمندان است که در قلب پایتخت واقع شده و مورد توجه ویژه گردشگران و شهروندان تهرانی قرار می گیرد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.36)
1246.8
4.50
مثقال طلا (%0.05)
493650
2,500
سکه امامی (%0.01)
1204600
1,000
دلار (%0.13)
3782
50
یورو (%0)
4407
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.