ت
کد خبر: 151284

اختصاص فضاهای خالی شهرک‌ها به صنایع دانش‌بنیان

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اعلام اینکه به زودی به مشکل محدوده چند شهرک‌های صنعتی رسیدگی می‌شود، از اختصاص فضاهای خالی این شهرک‌ها به صنایع دانش‌بنیان خبر داد.

سرویس کسب‌وکار -

علی یزدانی با حضور در شهرک صنعتی زواره‌ای با بیان اینکه شهرک‌های صنعتی کاظم‌آباد، زواره‌ای، ده حسن در شعاع ۱۲۰ کیلومتری مناطق شهری است و بر اساس قانون واحد جدید نمی‌تواند در آن ایجاد شود، اظهار کرد: دولت دو مصوبه جدید در ارتباط با شهرک‌های صنعتی ارائه کرده و لازم است تصمیمات هم در ارتباط با همین دو مصوبه اجرایی شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: بر همین اساس به دولت پیشنهاد شد که فضاهای خالی موجود در چند شهرک را به واحدهای انتقالی، صنایع دانش‌بنیان اختصاص یابد.

یزدانی ادامه داد: در صورتی که واحدهای متقاضی غیر از این دو گروه باشند مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت را دریافت نمی‌کنند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.07)
1254.3
0.85
مثقال طلا (%0)
554300
0
سکه امامی (%0)
1384700
0
دلار (%0)
4177
0
یورو (%0)
5005
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.