ت
کد خبر: 128682

استقبال بی‌نظیر شهروندان از جشنواره «ورزش همه‌جا – برای همه»

مدیران ارشد شهرداری در کنار شهروندان از جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا برای همه»در بوستان جوانمردان بازدید کردند. به گزارش تجارت‌نیوز، سیدمحسن اسدی شهردار منطقه در خصوص این خبر گفت: جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا – برای همه» از روز بیستم تا سی‌ام فروردین ماه در پهنه غرب در حال برگزاری است و منطقه ۵

سرویس وبگردی -

مدیران ارشد شهرداری در کنار شهروندان از جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا برای همه»در بوستان جوانمردان بازدید کردند.
به گزارش تجارت‌نیوز، سیدمحسن اسدی شهردار منطقه در خصوص این خبر گفت: جشنواره تفریحی ورزشی «ورزش همه‌جا – برای همه» از روز بیستم تا سی‌ام فروردین ماه در پهنه غرب در حال برگزاری است و منطقه ۵ در این جشنواره با برپایی غرفه‌های بازی‌های ساحلی – بازی‌های فکری و رایانه‌ای به صورت موثر و فعال شرکت دارد و در هفته اول این جشنواره حدود بیست هزار نفر از غرفه‌های منطقه ۵ بازدید کردند.
شهردار منطقه ۵ در ادامه افزود: این جشنواره که همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۲۲ برگزار می‌شود مورد توجه بسیاری از شهروندان واقع شده و هر روزه تعداد کثیری از شهروندان به ویژه شهروندان ساکن در منطقه ۵ به صورت انفرادی و گروهی از این جشنواره بازدید می‌کنند و از امکانات متعدد ورزشی – تفریحی آن به صورت رایگان بهره‌مند می‌شوند.
وی تصریح کرد: برپایی این نوع از جشنواره‌ها که خود، موجبات شادی شهروندان را به همراه دارد با استقبال بی‌نظیری روبرو شده که حتی شهروندان نواحی در قالب چندین دستگاه اتوبوس در روز پنجشنبه و جمعه از جشنواره تفریحی ورزشی بوستان جوانمردان بازدید کردند.
گفتنی است رضایی، رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و دستگردی، مدیر تفریحات سازمان ورزش شهرداری تهران در کنار دیگر شهروندان از این جشنواره بازدید کردند که رضایی با تاکید بر سیاست‌های سازمان ورزش گفت: برگزاری جشنواره تهران زیبا در تعطیلات نوروز، برپایی ایستگاه‌های تفریحی ورزشی در یک هزار بوستان هم‌زمان با روز طبیعت و همچنین برگزاری جشنواره تفریحی-ورزشی «ورزش همه‌جا، برای همه» منجر به استقبال و حضور بیش از سه میلیون تن از شهروندان در یک ماه نخست سال جاری شده است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.06)
1244.8
0.70
مثقال طلا (%0)
493700
0
سکه امامی (%0)
1204650
0
دلار (%0)
3782
0
یورو (%0)
4407
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.