کد خبر: 150896

افتتاح ۳۰۰۰ مسکن مهر پردیس در هفته دولت

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید خبر داد: بیش از ۳۰۰۰ واحد مسکن مهر را در فازهای ۱۱، ۵ و ۸ شهر جدید پردیس آماده کرده‌ایم که تا هفته دولت افتتاح خواهیم کرد.

سرویس بازار -

محسن نریمان اظهار کرد: پیرو افتتاح‌هایی که به طور مرتب در ماه‌های اخیر داشتیم بیش از ۳۰۰۰ واحد مسکن مهر را در فازهای ۱۱، ۵ و ۸ شهر جدید پردیس آماده کرده‌ایم که تا هفته دولت به افتتاح آنها اقدام می‌کنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی علت تعویق بهره‌برداری تونل «سلام» را همزمانی با زمان تحلیف ریاست‌جمهوری عنوان و تصریح کرد: در روزهای آینده بهره‌برداری تونل سلام را خواهیم داشت که کار بسیار باارزشی است و برای تسهیل ارتباطات ساکنان مسکن مهر با شهر تهران انجام شده است. این تونل هم‌اکنون آماده افتتاح است اما منتظر زمان مناسبی هستیم. قرار بود همین روزها افتتاح کنیم که با تحلیف ریاست جمهوری همزمان شد و ترجیح دادیم که در هفته‌های دیگر انجام شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص مشکل دفترچه اقساط مسکن مهر پردیس هم گفت: دفترچه اقساط مشکلی ندارد. بخشی از زمین‌های ما معارض دارد و بخشی از طلب‌ها و پرداخت‌ها دچار مشکل است. نیازمند این هستیم تا هماهنگی بیشتری با بانک مسکن داشته باشیم، مقداری هم مسائل حقوقی را حل کنیم.

به گفته نریمان، بخشی از دفترچه اقساط که مربوط به شرکت عمران است حل می شود. این واگذاری‌هایی نیز که هر ماهه در حال انجام است، مشکل دفترچه اقساط ندارد و در این خصوص مقداری به تعامل بیشتر با بانک مسکن نیاز داریم که این مسئله صورت گرفته و مرتبا مشکل بعضی بخش‌ها حل می‌شود. وقتی واگذاری صورت می‌گیرد یعنی مشکلات برطرف شده و به دفترچه اقساط رسیده که ما اقدام به افتتاح می‌کنیم.

وی همچنین درباره زمان کلنگ‌زنی مترو پردیس گفت: فاز مطالعاتی مترو پردیس در حال انجام است و تلاش می‌کنیم این طرح را به اجرا برسانیم که البته باید فاز مطالعاتی توسط مشاور به اتمام برسد. در نظر داریم طرح مترو پردیس حتما با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام شود و متقاضی هم داریم. به محض اینکه مطالعات به پایان رسید برای بخش خصوصی فراخوان می‌گذاریم که یا مشارکت کنیم یا از طریق سرمایه‌گذاری بخش خصوصی کار را پیش خواهیم ببریم.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.01)
1313.8
0.1
مثقال طلا (%0.5)
654500
3300
سکه امامی (%1.24)
1610000
20000
دلار (%0)
4779
یورو (%0.49)
5876
29
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.