ت
کد خبر: 117584

بازار سکه و دلار در آرامش نسبی بسر می برد+قیمتها

بهای هر انس طلا در بازارهای جهانی با قیمت هزار و۱۱۶  دلار و ۶۰ سنت بفروش رسید. به گزارش تجارت نیوز، امروز هر قطعه سکه بهار آزادی یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و هر قطعه سکه امامی نیز یک میلیون و ۱۴۰هزار تومان فروخته می شود. بر پایه این گزارش، هر قطعه نیم سکه

سرویس اقتصاد کلان -

بهای هر انس طلا در بازارهای جهانی با قیمت هزار و۱۱۶  دلار و ۶۰ سنت بفروش رسید.

به گزارش تجارت نیوز، امروز هر قطعه سکه بهار آزادی یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و هر قطعه سکه امامی نیز یک میلیون و ۱۴۰هزار تومان فروخته می شود.

بر پایه این گزارش، هر قطعه نیم سکه نیز ۵۹۵هزار تومان، ربع سکه ۳۱۰هزار تومان و سکه یک گرمی نیز ۱۹۵هزار تومان بفروش می رسد.

همچنین بهای هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱۱۲هزار و ۲۴تومان است.

بنابر این گزارش امروز قیمت هر دلار در بازار آزاد ۳۹۱۵ تومان ، یورو ۴۲۴۵ تومان ، پوند نیز ۴ هزار و ۹۱۰ تومان ، درهم امارات ۱۰۵۸تومان ، لیر ترکیه ۱۱۶۲ تومان و هر درام ارمنستان نیز ۹ تومان می باشد.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.19)
1244.6
2.30
مثقال طلا (%0.06)
493700
3,000
سکه امامی (%0.01)
1204650
1,500
دلار (%0.13)
3782
50
یورو (%0)
4407
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.