ت
کد خبر: 140009

حذف رشته مهندسی هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی تکذیب شد

سرویس انرژی -

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خبر حذف رشته مهندسی هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی در دوره کارشناسی ارشد را تکذیب کرد.

دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به انتشار برخی گزارشات در برخی از رسانه‌ها مبنی بر حذف رشته مهندسی هسته‌ای در دانشگاه شهید بهشتی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۶ بدین وسیله ضمن تکذیب این خبر به اطلاع می‌رساند در دفترچه راهنمای انتخاب رشته مذکور ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته مهندسی هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی بدون گرایش درج شده بود.

وی در ادامه تصریح کرد: پس از اخذ مجوز دانشگاه شهید بهشتی برای پذیرش رشته فوق به صورت تخصصی و گرایش در اطلاعیه روز یکشنبه، ۲۱ خردادماه جاری سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با برخی اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته به جای نوبت روزانه و نوبت دوم در بخش رشته‌محل‌های جدید کدهای مهندسی هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی در قالب ۶ کدرشته‌محل مجزا و به صورت گرایش جایگزین شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: کد ۲۵٫۶۱۹ مهندسی هسته‌ای با گرایش کاربرد پرتوها (نوبت روزانه)، کد ۲۵٫۶۲۲ رشته مهندسی هسته‌ای با گرایش مهندسی پرتوپزشکی (نوبت روزانه)، کد ۲۵٫۶۲۰ مهندسی هسته‌ای با گرایش کاربرد پرتوها (نوبت دوم)، کد ۲۵٫۶۲۳ مهندسی هسته‌ای با گرایش مهندسی پرتوپزشکی (نوبت دوم)، ۲۵٫۶۲۱ مهندسی هسته‌ای با گرایش کاربرد پرتوها (پردیس خودگردان) و در نهایت ۲۵٫۶۲۴ مهندسی هسته‌ای با گرایش مهندسی پرتوپزشکی (پردیس خودگردان) از جمله کدرشته‌محل‌های رشته مهندسی هسته‌ای دانشگاه شهید بهشتی هستند.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.