ت
کد خبر: 127348

روند کاهش تلفات شبکه برق ادامه می یابد

سرویس انرژی -

وزیر نیرو گفت: تلاش می کنیم کاهش تلفات شبکه برق را که پارسال به ۱۰ و ۹ دهم درصد رسیده بود امسال به ده درصد برسانیم و این روند ادامه خواهد یافت . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،حمید چیت چیان، با اشاره به این که برنامه های اقتصاد مقاومتی این وزارتخانه در سال ۹۶

وزیر نیرو گفت: تلاش می کنیم کاهش تلفات شبکه برق را که پارسال به ۱۰ و ۹ دهم درصد رسیده بود امسال به ده درصد برسانیم و این روند ادامه خواهد یافت .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،حمید چیت چیان، با اشاره به این که برنامه های اقتصاد مقاومتی این وزارتخانه در سال ۹۶ هم ادامه خواهد یافت یکی از اولویت های وزارت نیرو در سال جدید را به مدار آمدن ۳ هزار و ۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید دانست.
وی ادامه داد: ۱۸ سد امسال افتتاح یا آبگیری خواهد شد و ۲۰ تصفیه خانه جدید فاضلاب و ۵ تصفیه خانه آب نیز به بهره برداری می رسد .
وزیر نیرو گفت: بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ روستا هم در سال ۹۶ به جمع روستاهای دارای آب شرب مطمئن اضافه می شوند .
وی افزود:برای ارتقاء انتقال ظرفیت برق باید ظرفیت انتقال و توزیع افزایش یابد تا در جهت توسعه اقتصادی کشور از آن استفاده شود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.09)
4,972,000
4,500
سکه امامی (%0.07)
12,063,500
8,500
دلار (%0.05)
37,410
20
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.