ت
کد خبر: 132411

خلاصه آمار معاملات ۲۰ اردیبهشت

سرویس بورس -

خلاصه‌ای از معاملات روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۶

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، در جریان معاملات روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۶ بازار بورس و اوراق بهادار تهران، حق تقدم نخست مورد معامله در پایان روز به نماد بترانسح با قیمت چهار هزار و ۲۹۹ ریال و با ۰٫۱۶ درصد تغییر بود که توانست به ارزش ۱۳ میلیون و ۶۷۸ ریال برسد. نماد دوم خاذینح با قیمت ۳۳۸ ریال با منفی ۲٫۵۹ درصد تغییر بود که ارزش دو هزار و ۶۵ میلیون ریال را کسب کرد و نماد سوم غپاکح به قیمت ۶۱۱ ریال با ۹٫۸۹ درصد تغییر بود که ارزش یک میلیون و ۱۵۵ هزار ریال را به خود اختصاص داد.

در پایان روز چهارشنبه، برترین نمادهای معامله شده در بازار سهام، نخست نماد مبین ۲ با قیمت چهار هزار و ۵۰۰ ریال با صفر درصد تغییر بود که ارزش ۴۶۰ میلیون و ۲۹۵ هزار ریال را پیدا کرد. نماد دوم وبملت ۲ با قیمت یک هزار و ۵۰ ریال با ۰٫۱ درصد تغییر بود و ارزش ۳۰۵ میلیون و ۷۰۱ هزار ریال را کسب کرد. نماد سوم اخایر ۲ به قیمت دو هزار و ۳۷۰ ریال با ۰٫۳۸ درصد تغییر بود که توانست ارزش ۲۹۸ میلیون و ۶۲۰ هزار ریال را به دست آورد.

در بازار اوراق مشارکت، نماد نخست رایان ۹۱۱ با قیمت یک میلیون ریال و صفر درصد تغییر، و نماد دوم مغرب ۹۷۱۲ با قیمت ۹۹۸ هزار ریال با منفی ۰٫۲ درصد تغییر و نماد سوم صایتل ۹۰۲ با قیمت یک میلیون و ۲۲ هزار ریال با صفر درصد تغییر بود.

در بازار نقدی حجم معاملات برابر یک هزار و ۵۹۹ میلیون سهم، به ارزش سه میلیون و ۱۱۴ هزار و ۱۶۲ میلیون ریال در ۶۴ هزار و ۶۰۶ بار معامله شدند که در انتهای روز، ارزش این بازار به ارزش سه میلیون و ۳۲۷ هزار و ۴۱۶ میلیارد ریال رسید.

در بازار تبعی، حجم معاملات ۱۲۶ هزار و ۳۹۶ ورقه به ارزش ۱۲۸ هزار و ۹۸۳ ریال بود و تعداد دفعات معامله در این بازار ۳۸ بار به ثبت رسید.

در بازار بدهی، حجم معاملات برابر ۸۴ هزار ورقه با ارزش ۸۳ میلیون و ۷۹۷ هزار و ۸۱۱ ریال با تعداد دفعات ۷۴ مورد معامله قرار گرفت و در بازار اختیار، حجم معاملات ۲۶ قرار داد به ارزش سه هزار و ۴۵۰ ریال در سه بار معامله بود.

در بازار ETF، حجم معاملات دو هزار و ۱۳۳ واحد به ارزش معاملاتی ۲۱ میلیون و ۸۲۶ هزار و ۶۸۰ ریال در تعداد ۸۲ بار معامله شد.

در نهایت شاخص کل بازار نشان‌دهنده یک هزار و ۷۲۸ میلیون سهم معامله شده به ارزش سه میلیون و ۲۱۹ هزار و ۹۱۹ میلیون ریال بود که تعداد دفعات معامله امروز، ۶۴ هزار و ۸۰۳ بار و ارزش کلی بازار در انتهای امروز به سه میلیون و ۳۲۷ هزار و ۴۱۶ میلیارد ریال رسید.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.