ت
کد خبر: 132901

خلاصه معاملات بورس کالا در ۲۳ اردیبهشت

سرویس بازار

آمار معاملات روز شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۶ در بورس کالا ایران.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، در جریان معاملات روز شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۶ بورس کالای ایران، معاملات در بازار فرعی با حجم داخلی ۱۰۰ تن به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال، در بازار پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی با حجم داخلی ۱۶ هزار و ۸۸۵ تن و رینگ صادراتی یک هزار و ۳۰۰ تن، به ارزش داخلی ۱۸۶ هزار و ۴۶۹ میلیون ریال و رینگ صادراتی به ارزش ۲۵ هزار و ۲۲۶ میلیون ریال با تعداد ۶۴ خریدار داخلی و یک خریدار رینگ صادراتی و ۱۳ فروشنده داخلی، یک فروشنده رینگ صادراتی مورد معامله قرار گرفتند.

در بازار کشاورزی با حجم هشت هزار و ۴۲۵ تن به ارزش داخلی ۱۰۹ هزار و ۶۶۷ میلیون ریال با ۲۱ خریدار داخلی و دو فروشنده داخلی و ۱۲ قرارداد معامله شده انجام شد.

شاخص کل بازار نیز، در حجم داخلی ۲۵ هزار و ۴۱۰ تن و رینگ صادراتی به حجم داخلی یک هزار و ۳۰۰ تن به ارزش داخلی ۲۹۶ میلیون و ۳۶۷ هزار ریال و رینگ صادراتی داخلی به ارزش ۲۵ هزار و ۲۲۶ میلیون ریال با ۸۶ خریدار در داخلی و یک خریدار در رینگ صادراتی و ۱۶ فروشنده داخلی و یک فروشنده در رینگ صادراتی و ۳۸ قرارداد داخلی و یک قرارداد در رینگ صادراتی قرار گرفت.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0.04)
1,261.20
0.50
مثقال طلا (%0.06)
4,986,000
3,000
سکه امامی (%0.03)
12,119,000
3,500
دلار (%0.59)
37,570
220
یورو (%0.43)
42,360
180
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.