ت
کد خبر: 132144

۲۰ میلیون نفر برای دریافت سود سهام عدالت شماره حساب دادند

سرویس بازار -

شماره افرادی که برای دریافت سود سهام عدالت شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کردند از مرز ۲۰ میلیون مشمول گذشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، بیش از ۳۲ میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت با مراجعه به سامانه سهام عدالت، از صورتحساب سهام خود اطلاع پیدا کردند.

بر اساس این گزارش؛ رونمایی از سامانه ساماندهی سهام عدالت در روز هفدهم اسفندماه سال گذشته انجام شده است که این مرحله فار اول آزادسازی سهام عدالت بود و بر این اساس بیش از ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مشمولان می‌توانند با مراجعه به سامانه این سهام به نشانی www.samanese.ir برای گرفتن صورتحساب خود اقدام کنند.

گفتنی است؛ مهلت مراجعه به این سامانه تا پایان شهریورماه امسال تعیین شده است.

همچنین بر اساس فاز دوم آزادسازی سهام عدالت که از ۳۰ فروردین ماه امسال با ورود شماره شبای حساب دارندگان سهام عدالت به سامانه سهام عدالت آغاز شده است، در مدت کمتر از ۲۰ روز بیش از ۲۰ میلیون نفر با ورود شماره شبای خود برای دریافت سود سهام عدالت اقدام کرده‌اند.

این گزارش می‌افزاید: از اوایل اسفندماه ۱۳۹۵ نیز مرکز پاسخگویی مردمی سهام عدالت برای جوابگویی مطمئن به سوالات متعدد مشمولین سهام عدالت راه‌اندازی شده و شماره تلفن ۸۳۳۳۸ این مرکز با ۹۰ خط و بالغ بر ۲۰ نفر کارشناسان خبره در حال جوابگویی به سوالات مشمولان است.

بر این اساس تاکنون بیش از ۶۰۰ هزار تماس با مرکز پاسخگویی مردمی سهام عدالت برقرار شده است.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.