ت
کد خبر: 128527

باغ لاله در بدنه بزرگراه‌ها و بوستان‌های غرب تهران شکوفا شد

۵۰۰ هزار پیاز گل لاله که در بدنه بزرگراهها وبوستانهای منطقه ۵ کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد. به گزارشتجارت نیوز،، محسن اسدی شهردار منطقه با بیان این خبر گفت: با توجه به بازدید گردشگران منطقه ای و فرا منطقه ای از اماکن تفرجگاهی غرب تهران و زیباسازی مناظر شهری، گل های

سرویس جامعه -

۵۰۰ هزار پیاز گل لاله که در بدنه بزرگراهها وبوستانهای منطقه ۵ کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد.

به گزارشتجارت نیوز،، محسن اسدی شهردار منطقه با بیان این خبر گفت: با توجه به بازدید گردشگران منطقه ای و فرا منطقه ای از اماکن تفرجگاهی غرب تهران و زیباسازی مناظر شهری، گل های لاله در بزرگراهها وبوستان های منطقه کاشته شد و با روییدن آنها در رنگ های شاد بهاری فضاهای سبز غرب تهران چهره ای دیدنی و زیبا پیدا کرد.
وی در ادامه تصریح کرد: کاشت پیازهای لاله در رنگ بندی های متفاوت و زیبا انتخاب و اجرا شده است تا شهروندان هم زمان با فرا رسیدن بهار شاهد شکفتن هزاران گل لاله باشند.
علی بخشی رییس اداره فضای سبز منطقه ۵ از گسترده شدن بیش از ۲ هزار متر مربع فرش گل های بهاری در بزرگراه ها و بوستانها خبرداد و به اجرای فضای سبز عمودی در بوستان میلاد اشاره کرد و گفت : با هدف آراستگی وزیباسازی منظر شهری فضای سبز عمودی و توپی با گلکاری‌های متنوع در بوستان میلاد و در مجاورت لاله ها اجرا شده که باعث استقبال بی نظیر شهروندان شده است.
وی با بیان اینکه در این طرح تلاش شده است از گل‌های فصلی استفاده شود، افزود: مزین شدن پل‌های سواره رو غرب تهران با نصب فلاورباکس از دیگر اقدامات اجرایی اداره فضای سبزاست.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.22)
1247.9
2.70
مثقال طلا (%0.61)
500550
30,500
سکه امامی (%0.58)
1209550
70,000
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.