ت
کد خبر: 117576

بروز مشکل در سامانه ثبت نام طرح ترافیک

متقاضیان ثبت نام طرح ترافیک در سایت شهرداری تهران با مشکل مواجه شده و امکان ثبت نام هم اکنون در این سایت برای آنان وجود ندارد. به گزارش خبرنگار تجارت نیوز، در این خصوص بسیاری از شهروندان اعلام کرده اند که در مرحله اول ثبت نام آرم طرح ترافیک به صورت پی در پی با

سرویس تجارت نیوز -

متقاضیان ثبت نام طرح ترافیک در سایت شهرداری تهران با مشکل مواجه شده و امکان ثبت نام هم اکنون در این سایت برای آنان وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار تجارت نیوز، در این خصوص بسیاری از شهروندان اعلام کرده اند که در مرحله اول ثبت نام آرم طرح ترافیک به صورت پی در پی با خطا روبرو شده اند.

به گونه ای که پس از مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی یاد شده  پس از ثبت‌نام در این سامانه و ارائه اطلاعاتی از قبیل نام،‌ شماره ملی، آدرس و تلفن نسبت به اخذ نام کاربری و رمز عبور با وجود درستی اطلاعات پیغام خطا در ثبت نام داده می شود.

این در حالیست که در روزهای گذشته رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک با اشاره به تغییرات صورت گرفته در فرایند ثبت نام بر روی سایت شهرداری تهران اظهار داشت: تمامی فرایند ثبت نام و گزینش واجدین شرایط آرم طرح ترافیک الکترونیکی است و در سامانه شهرداری تهران اینترنتی انجام می شود، از شهروندان خواست از مراجعه حضوری به واحد صدور آرم خودداری کنند.

 

untitled

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.03)
1255.5
0.40
مثقال طلا (%0.51)
496200
25,000
سکه امامی (%0.07)
1205500
8,500
دلار (%0)
3782
0
یورو (%0.84)
4444
370
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.