ت
کد خبر: 132260

برگزاری غرفه آموزش‌های شهروندی در شهر آفتاب

اداره آموزش و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱ اقدام به اعزام دانش‌آموزان سطح منطقه به نمایشگاه راه‌اندازی ۵ غرفه نمایشگاه کتاب در مجموعه شهر آفتاب کرد.

سرویس جامعه -

میلاد رستمیان مدیر اداره آموزش شهروندی در گفتگو با خبرنگار تجارت‌نیوز، در این باره گفت: این نمایشگاه با عنوان آشنایی با وظایف و ماموریت‌های شهری، خانه کودک با تجهیزات و اجرای نمایش، آموزش کاردستی و نقاشی، سفال، آشنایی با طرح و باشگاه مشکات و کارگاه‌های آموزش حقوق و تکالیف شهروندی دایر شده است.

وی افزود: این غرفه به مدت یک هفته پذیرای دانش‌آموزان، کارشناسان، نخبگان، شهروندان و کودکان منطقه مراجعه‌کننده به غرفه است که ضمن اجرای برنامه زمان‌بندی عادی فعالیت‌های غرفه‌ها، دو کارگاه آموزشی با حضور مصطفی رحماندوست در روز چهارشنبه در محل غرفه مذکور برگزار می‌شود.

رستمیان هم‌زمان با برپایی نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب یادآور شد: به منظور بهره‌مندی دانش‌آموزان و شهروندان و مراجعه‌کنندگان به نمایشگاه کتاب مسابقات ویژه‌ای در ضمن اعزام برگزار می‌شود که به قید قرعه نیز جوایزی به برندگان اهدا خواهد شد.

مدیر اداره آموزش شهروندی منطقه ۱۱ با توجه به تجربه برگزاری نمایشگاه در سال‌های گذشته، خاطرنشان کرد: امسال هم این نمایشگاه ‌برای دومین سال پیاپی از سوی شهرداری این منطقه به مجموعه شهر آفتاب برای بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی کشور و رشد و پیشرفت دانش‌آموزان بسترسازی شده است که با روحیه جهادی و تعامل مطلوب این منطقه با اداره کل آموزش‌های شهروندی به خوبی در حال برگزاری است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.35)
1251.2
4.40
مثقال طلا (%0.19)
497500
9,500
سکه امامی (%0.26)
1202450
31,500
دلار (%0.19)
3779
70
یورو (%0.9)
4484
400
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.