ت
کد خبر: 121463

برگزاری کنوانسیون گردشگری با حضور ۳۰۰ گردشگر خارجی

کنوانسیون گردشگری با حضور ۳۰۰ گردشگر خارجی از ۴۸ کشور از ۱۴ تا ۱۶ بهمن است. در جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان  پیرامون برگزاری کنوانسیون گردشگری با حضور ۳۰۰ گردشگر خارجی از ۴۸ کشور از ۱۴ تا ۱۶ بهمن بحث وتبادل نظر شد. معاون عمرانی استانداریزد در این جلسه  گفت : باید از همه

سرویس تجارت نیوز -

کنوانسیون گردشگری با حضور ۳۰۰ گردشگر خارجی از ۴۸ کشور از ۱۴ تا ۱۶ بهمن است.
در جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی استان  پیرامون برگزاری کنوانسیون گردشگری با حضور ۳۰۰ گردشگر خارجی از ۴۸ کشور از ۱۴ تا ۱۶ بهمن بحث وتبادل نظر شد.
معاون عمرانی استانداریزد در این جلسه  گفت : باید از همه ظرفیت های موجود برای معرفی فرهنگ ایرانی و مهمان نوازی از گردشگران استفاده کرد .
سید حسینی همچنین فعال شدن گردشگری روستایی ،رعایت مسایل بهداشتی ،ساماندهی مساجد بین راهی  و نظارت بر قیمتها را خواستار شد.
مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان هم از رشد ۴۰ درصدی حضور مسافران و گردشگران خارجی به استان خبر داد و گفت : پیش بینی می شود تا پایان امسال حضور گردشگران خارجی در سال ۹۵ به یکصد هزار نفر برسد.
به گزارش صداوسیما، دانش همچنین از برگزاری کنوانسیون گردشگری با حضور ۳۰۰ گردشگر خارجی از ۴۸ کشور از ۱۴ تا ۱۶ بهمن در یزد و میبد خبر داد .

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.14)
1253.9
1.70
مثقال طلا (%0)
498450
0
سکه امامی (%0)
1199300
0
دلار (%0)
3772
0
یورو (%0)
4444
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.