ت
کد خبر: 127836

بهسازی بوستان های قلب تهران در سال ۹۶

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از بهسازی و مناسب سازی بوستان های قلب پایتخت در سال جدید خبر داد و گفت: تکمیل سیستم آبرسانی و لوله کشی، تعویض و افزایش تعداد پایه چراغ ها، افزایش تعداد برج های نوری مستقر در پارک و توسعه فضای سبز بوستان ها در دستور کار

سرویس وبگردی -

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از بهسازی و مناسب سازی بوستان های قلب پایتخت در سال جدید خبر داد و گفت: تکمیل سیستم آبرسانی و لوله کشی، تعویض و افزایش تعداد پایه چراغ ها، افزایش تعداد برج های نوری مستقر در پارک و توسعه فضای سبز بوستان ها در دستور کار قرار دارد.
افشین خدامی تصریح کرد: بر اساس اعتبارهای در نظر گرفته شده برای سال ۹۶ طرح بهسازی و مناسب سازی بوستان های پایتخت در دستور کار قرار می گیرد.
خدامی با اشاره به مناسب سازی بوستان اسدآبادی برای معلولین گفت: در همین راستا پارک هنرمندان نیز به منظور بهره گیری افراد دارای معلولیت مناسب سازی شده و در برنامه شهرداری است تا تمام پارک ها برای افراد دارای معلولیت مناسب سازی شود.
معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ با اشاره به مدرن سازی سیستم آبرسانی منطقه برای آبیاری فضای سبز گفت: مخزن های آبی در همین راستا در نقاط مختلف منطقه دایر شده است.
او در ادامه تصریح کرد: بهسازی کفپوش پارک ها و وسایل بازی و ست های ورزشی و بدنسازی نیز در دستور کار قرار دارد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.13)
1254.0
1.60
مثقال طلا (%0)
498450
0
سکه امامی (%0)
1199300
0
دلار (%0)
3772
0
یورو (%0)
4444
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.