ت
کد خبر: 127739

بوستان ویژه معلولین در شمال تهران احداث شد

بوستان ویژه معلولین از شوی شهردار ی منطقه ۳ تهران در پارک دکتر شریعتی احداث شد. سعید احمدیانی معاون فنی و عمران این منطقه با بیان اینکه بوستان شریعتی به بوستان توان یابان تبدیل می شود گفت: با همسطح سازی بوستان شریعتی، دسترسی توان یابان به این بوستان از هشت نقطه امکان پذیر شده است

سرویس وبگردی -

بوستان ویژه معلولین از شوی شهردار ی منطقه ۳ تهران در پارک دکتر شریعتی احداث شد.

سعید احمدیانی معاون فنی و عمران این منطقه با بیان اینکه بوستان شریعتی به بوستان توان یابان تبدیل می شود گفت: با همسطح سازی بوستان شریعتی، دسترسی توان یابان به این بوستان از هشت نقطه امکان پذیر شده است به طوری که هرگونه مانعی که باعث مختل شدن در تردد این افراد می شود مانند پل ها، پله ها و …. حذف شده است.

وی افزود: اجرای رمپ های استاندارد، ترمیم کفپوش ها، سنگ های شکسته، نصب نیمکت های ویژه توان یابان و … در این بوستان اجرا و نصب شد.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۳ خاطرنشان کرد: بوستان شریعتی با مساحتی بالغ بر ۵/۲ هکتار، حدود ۸ هزار متر مربع معبر دارد، که از این مقدار حدود ۴هزار و ۵۰۰ مترمربع نیاز به معبر سازی ویژه این قشر از جامعه دارد.

احمدیانی ابراز کرد: ساختمانی در دو طبقه به مساحت ۳۵۰ متر مربع در بوستان شریعتی جهت استفاده خدماتی و درمانی احداث شده است .

وی اظهار کرد: زمین بازی ویژه کودکان و بزرگسالان مجهز به دستگاه های ورزشی و بازی جهت استفاده توان یابان در مساحتی بالغ بر یک هزار متر مربع راه اندازی شده است و سرویس بهداشتی موجود در پارک نیز برای توان یابان اصلاح و بازسازی شده است.

وی افزود: تابلوگذاری برای ایمنی و مناسب سازی کتابخانه بوستان جهت استفاده معلولان و جانبازان نیز انجام شده است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.25)
1247.5
3.10
مثقال طلا (%0.6)
500500
30,000
سکه امامی (%0.54)
1209100
65,500
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.