ت
کد خبر: 127742

تجهیزات بوستانهای شمال شرق تهران نونوار شد

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از ساماندهی، بهسازی، نظافت و شستشوی المان های بوستانی در منطقه خبر داد و گفت: بیش از ۲۰ هزار از المان های بوستانی منطقه۴ در بهار ۹۶ مناسب سازی شد. حسین سیگارودی در این باره گفت: به مناسبت فرارسیدن فصل زیبای بهار و به منظور داشتن

سرویس جامعه -

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از ساماندهی، بهسازی، نظافت و شستشوی المان های بوستانی در منطقه خبر داد و گفت: بیش از ۲۰ هزار از المان های بوستانی منطقه۴ در بهار ۹۶ مناسب سازی شد.
حسین سیگارودی در این باره گفت: به مناسبت فرارسیدن فصل زیبای بهار و به منظور داشتن شهری آراسته و سلامت ۹۹۸۱ نیمکت و سطل زباله،۷۹۲۸ پایه های چراغ و ۳۶۵۸ قطعه بدنسازی موجود در بوستانها بهسازی، شستشو و رنگ آمیزی شد.
وی افزود: این اقدامات در بوستان های یاس فاطمی، صدف، الغدیر، ساحل، لویزان، فروردین، ارکیده، آلاله، گلریز، نسترن، تولد، پلیس، شهید کاظمی و سایر بوستان های سطح منطقه اجرا شد.
معاون خدمات شهری در پایان با اشاره به کاشت لاله در طرح استقبال از بهار گفت: در طرح استقبال از بهار بیش از ۲۰۰ هزار گل لاله در بوستان های منطقه کاشت شد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.22)
1247.8
2.80
مثقال طلا (%0.61)
500550
30,500
سکه امامی (%0.57)
1209400
68,500
دلار (%0.48)
3797
180
یورو (%1.2)
4538
540
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.