ت
کد خبر: 128054

ترافیک بیشترین دغدغه ی شهروندان منطقه ۳

بیشترین پیام های شهروندان منطقه ۳ در سال ۹۵ به موضوعات ترافیکی اختصاص داشته است . به گزارش تجارت نیوز، انوش جعفریان مسئول سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸با اعلام این خبر گفت : در سال ۹۵ بیشترین موضوع پیام ها مربوط به پارکبان ها بوده است و مصادیق آن عبارتند از تخلفات پارکبان ، پارکبان غیر

سرویس وبگردی -

بیشترین پیام های شهروندان منطقه ۳ در سال ۹۵ به موضوعات ترافیکی اختصاص داشته است .

به گزارش تجارت نیوز، انوش جعفریان مسئول سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸با اعلام این خبر گفت : در سال ۹۵ بیشترین موضوع پیام ها مربوط به پارکبان ها بوده است و مصادیق آن عبارتند از تخلفات پارکبان ، پارکبان غیر مجاز، عدم رعایت نرخ مصوب و برخورد پارکبان بوده است .

جعفریان در ادامه خاطر نشان کرد: طی سال ۹۵ تعداد ۲۰۸۷ پیام به کارتابل سامانه ۱۸۸۸ منطقه ۳ ارسال شده است که سهم پیام های انتقادی و شکایتی۹۴ درصد و سهم تقدیر و تشکر ۶ درصد بوده است.

وی با بیان اینکه پیام های سال ۹۵ نسبت به سال مشابه ۱۳درصد کاهش داشته است افزود: پیام های تقدیر و تشکر سال ۹۵ نسبت به سال گذشته ۳۴ درصد افزایش داشته است.

جعفریان در ادامه یادآور شد: تعمیر و نگهداری پل عابر پیاده ، تغییر کاربری مسکونی به تجاری و اداری ، سد معبر دستفروشان و آلودگی ها و مزاحمت

های ناشی از ساخت و ساز شهرسازی از دیگر مصادیق پیام های انتقادی و شکایتی بوده است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.12)
1254.1
1.50
مثقال طلا (%0)
498450
0
سکه امامی (%0)
1199300
0
دلار (%0)
3772
0
یورو (%0)
4444
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.