ت
کد خبر: 127759

ترافیک قلب تهران در شرایط عادی قرار دارد

رییس پلیس راهور منطقه ۶ تهران با اشاره به اینکه در نیمه نخست سال شرایط ترافیکی قلب تهران در وضعیت عادی قرار دارد و مشکل خاصی وجود ندارد گفت: ساعت پیک ترافیک از ساعت ۱۷ تا ۱۸ عصر و همزمان با اتمام ساعت طرح ترافیک است که با توجه به اینکه ساعات روز طولانی شده

سرویس وبگردی -

رییس پلیس راهور منطقه ۶ تهران با اشاره به اینکه در نیمه نخست سال شرایط ترافیکی قلب تهران در وضعیت عادی قرار دارد و مشکل خاصی وجود ندارد گفت: ساعت پیک ترافیک از ساعت ۱۷ تا ۱۸ عصر و همزمان با اتمام ساعت طرح ترافیک است که با توجه به اینکه ساعات روز طولانی شده است مشکل ترافیکی خاصی ایجاد نمی شود.
سرهنگ حسنوند ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده به همت شهرداری منطقه ۶ اصلاح هندسی های خوبی در سطح منطقه صورت گرفته که به کاهش بارترافیکی کمک می کند.
سرهنگ حسنوند با اشاره به نصب پل عابر در میدان فاطمی گفت: با تکمیل فرآیند احداث پل عابر مسافرین مترو به راحتی از خیابان فاطمی عبور کرده و بار ترافیکی ایجاد شده در آن محدوده به منظور عبور عابرین پیاده کاهش می یابد.
رییس پلیس راهور منطقه ۶ تهران ادامه داد: باکاهش بار ترافیکی محدوده خیابان فاطمی بار ترافیکی خیابان مطهری و ولیعصر نیز کاهش می یابد.
سرهنگ حسنوند همچنین به اصلاح هندسی محدوده میدان ولیعصر (عج) خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته پارک خودرو در محدوده میدان ولیعصر(عج) ساماندهی می شود.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.37)
1246.9
4.60
مثقال طلا (%0.06)
493700
3,000
سکه امامی (%0.01)
1204600
1,000
دلار (%0.13)
3782
50
یورو (%0)
4407
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.