ت
کد خبر: 127250

ترامپ از پروژه یک تریلیون دلاری زیر ساخت های آمریکا رونمایی کرد

قرار است تا پایان سال جاری میلادی، یکی از بزرگترین پروژه‌های زیرساخت تاریخ آمریکا، در دولت دونالد ترامپ کلید زده شود. به گزارش رویترز، الین کائو، وزیر حمل و نقل آمریکا گفت: دولت ترامپ در اواخر سال جاری میلادی، از برنامه زیرساخت خود به ارزش یک تریلیون دلار رونمایی خواهد کرد؛ این درحالی است که

سرویس گزیده‌ها -

قرار است تا پایان سال جاری میلادی، یکی از بزرگترین پروژه‌های زیرساخت تاریخ آمریکا، در دولت دونالد ترامپ کلید زده شود.
به گزارش رویترز، الین کائو، وزیر حمل و نقل آمریکا گفت: دولت ترامپ در اواخر سال جاری میلادی، از برنامه زیرساخت خود به ارزش یک تریلیون دلار رونمایی خواهد کرد؛ این درحالی است که وی جزئیات بیشتری را در این باره چگونگی تخصیص و اعتبار بودجه این پروژه ارائه نکرد.

این مقام آمریکایی تصریح کرد: این پروژه، برنامه سرمایه گذاری به ارزش یک تریلیون دلار را طی ۱۰ سال هدف قرار داده و شامل زیرساخت حمل و نقل، انرژی، آب و پهنای باند و توسعه بیمارستان های قدیمی آمریکا است.

الین کائو در ادامه گفت: قرار است که در راستای این پروژه، جاده ها، پل ها، شبکه های برق و سیستم های آب رسانی به روز شوند.

همچنین قرار است در اجرای این طرح عظیم، بخش های خصوصی هم مشارکت کنند و در مجموع، این طرح موجب تسریع بخشیدن به پروژه های دولتی می شود.

بر پایه این گزارش، میزان تخصیص بودجه فدرال به این پروژه همچنان مشخص نیست.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

بازار

اونس طلا (%0.3)
1246.0
3.70
مثقال طلا (%0.06)
493700
3,000
سکه امامی (%0.01)
1204650
1,500
دلار (%0.13)
3782
50
یورو (%0)
4407
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.