ت
کد خبر: 151111

وزیر ارتباطات خبرداد:

تعیین بیمه و مالیات برای کسب‌وکارهای مجازی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره نحوه پرداخت مالیات توسط کسب‌وکارهای مجازی مانند اسنپ و تپسی و … گفت: فضای مالیات این کسب‌وکارهای الکترونیکی باید شفاف شود.

سرویس تکنولوژی -

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره نحوه پرداخت مالیات توسط کسب‌وکارهای مجازی مانند اسنپ و تپسی و … اظهار داشت: باید در رابطه با کسب‌وکارهای الکترونیکی وقت بیشتری بگذاریم و دنبال کنیم تا مشکل بیمه آن‌ها حل شود و فضای مالیات آن‌ها نیز شفاف شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی در ادامه افزود: این نوع کسب‌وکارها باید مورد حمایت بیشتری قرار بگیرد و نیازمند قوانین خاص خودشان هستند تا بتوانند خدمات بهتر و بیشتری داشته باشند و همه این‌ها باید دنبال شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سوال که آیا شما و دولت موافق پرداخت مالیات توسط این شرکت‌ها هستید یا خیر گفت: این‌ها باید روشن شود درعین‌حال باید حرفشان را هم بشنویم و مسائلشان را درک کنیم به هر ترتیب کسب‌وکارهای الکترونیکی مشابه کسب‌وکارهای سننی قدیم نیست و باید بر اساس واقعیت‌هایی که دارند برایشان مالیات و بیمه مشخص کنیم.

منبع: فارس

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.14)
1243.6
1.70
مثقال طلا (%0.09)
555800
5,000
سکه امامی (%0.04)
1412200
5,000
دلار (%0)
4208
0
یورو (%0.06)
5048
30

در آکادمی تجارت بخوانید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.