ت
کد خبر: 134473

فیتزپاتریک:

منتقدان انتخابات ایران خودشان را تنبیه کنند

سرویس سیاست -

معاون پیشین وزارت خارجه آمریکا در پیامی توئیتری به صحت انتخابات ریاست جمهوری ایران که با حضور گسترده مردم انجام شد، اذعان کرد.

به گزارش مهر، «مارک فیتزپاتریک» معاون پیشین وزارت خارجه آمریکا و مدیر فعلی برنامه خلع سلاح و منع اشاعه موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک (IISS)، با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود، با اشاره به حضور گسترده مردم ایران در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری این کشور، گفت: اگر «حسن روحانی» رئیس جمهوری فعلی ایران موفق به کسب بیش از ۵۰ درصد آراء در دور نخست انتخابات شود، آیا می توانم از همه آنهایی که مدعی بودند انتخابات ریاست جمهوری ایران صوری است، محترمانه بخواهم که خودشان را تنبیه کنند؟

گفتنی است از بیش از ۲۵ میلیون رای شمارش شده، تاکنون روحانی موفق به کسب ۱۴ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۸۴۸ رای و «سید ابراهیم رئیسی» به عنوان اصلی ترین رقیب وی، موفق به کسب ۱۰ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۸۵۵ رای شده است.

نتیجه نهایی شمارش آراء تا ظهر امروز شنبه مشخص خواهد شد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.