ت
کد خبر: 132697

آموزش رایگان پرورش گل و گیاه در بوستان‌های منطقه ۶

سرویس شهر -

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از آموزش رایگان پرورش گل و گیاه در بوستان‌های قلب پایتخت خبر داد و گفت: شهروندان استقبال خوبی از این کلاس‌ها داشته و به صورت دوره‌ای و در سطوح مختلف پرورش گل و گیاه در آپارتمان و در فضای باز آموزش داده می‌شود.

افشین خدامی در گفتگو با خبرنگار تجارت‌نیوز، با بیان اینکه شهروندان با مراجعه به سرای محلات می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند، گفت: در بوستا‌ های قزل‌قلعه، نیلو، بهجت‌آباد و لاله هم‌اکنون این کلاس‌ها برگزار می‌شود.

او با اشاره به استقبال خوب شهروندان از کلاس‌های برگزار شده در بوستان لاله گفت: اشتیاق شهروندان نشان‌دهنده انس و الفت آنها با محیط زیست است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ اظهار‌ داشت: در دوره آموزشی بهار آموزش کاشت و نگهداری بن‌سای، کشت زعفران، اصول تغذیه گیاهان، کاربرد آفت‌کش‌های ارگانیک، مدیریت تلفیق آفات و خاک‌شناسی طی چندین جلسه آموزش داده می‌شود.

خدامی افزود: پس از پایان دوره شهروندان به راحتی می‌توانند باغچه کوچکی در خانه خود راه انداخته و به وضعیت گل‌های آپارتمانی خود به خوبی رسیدگی کنند.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.