معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از طرح لایروبی کانال های روبسته در سطح منطقه با هدف رفع آبگرفتگی معابر و ساماندهی و لایروبی کلیه انهار رو بسته و مسیل های اصلی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، علیرضا جعفری با بیان این مطلب اظهار داشت : طرح استقبال از

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از طرح لایروبی کانال های روبسته در سطح منطقه با هدف رفع آبگرفتگی معابر و ساماندهی و لایروبی کلیه انهار رو بسته و مسیل های اصلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، علیرضا جعفری با بیان این مطلب اظهار داشت : طرح استقبال از بهار ۹۶ در۳ بازه زمانی پیش بینی شده است که در اجرای این طرح ۹کانال روبسته و ۶ مسیل اصلی توسط نیروهای اجرایی اداره مسیل ها و قنوات شهرداری منطقه ۲ لایروبی گردید، در این بازه زمانی ۲۸هزار متر طول از مسیل ها ی سطح منطقه و کانال های روبسته نیز به متراژ ۴۰هزار متر طول پاکسازی و لایروبی شدند.
وی در ادامه افزود : تعداد ۳ استخر آبدهی فضای سبز در سطح منطقه لایروبی شده و آب به صورت روان در این مسیرها در جریان است.
جعفری خاطر نشان کرد: عملیات لایروبی انهار روزانه انجام می شود و کلیه مسیل های منطقه تحت نظارت مستمر نیروهای ناظر بوده و پاکسازی و لایروبی می شوند و با توجه به بارش های اخیر مشکلی در انسداد این مسیل ها به وجود نیامده است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.