ت
کد خبر: 127487

اجرای طرح لایروبی کانال های روبسته در منطقه۲

سرویس شهر -

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از طرح لایروبی کانال های روبسته در سطح منطقه با هدف رفع آبگرفتگی معابر و ساماندهی و لایروبی کلیه انهار رو بسته و مسیل های اصلی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، علیرضا جعفری با بیان این مطلب اظهار داشت : طرح استقبال از

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو از طرح لایروبی کانال های روبسته در سطح منطقه با هدف رفع آبگرفتگی معابر و ساماندهی و لایروبی کلیه انهار رو بسته و مسیل های اصلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، علیرضا جعفری با بیان این مطلب اظهار داشت : طرح استقبال از بهار ۹۶ در۳ بازه زمانی پیش بینی شده است که در اجرای این طرح ۹کانال روبسته و ۶ مسیل اصلی توسط نیروهای اجرایی اداره مسیل ها و قنوات شهرداری منطقه ۲ لایروبی گردید، در این بازه زمانی ۲۸هزار متر طول از مسیل ها ی سطح منطقه و کانال های روبسته نیز به متراژ ۴۰هزار متر طول پاکسازی و لایروبی شدند.
وی در ادامه افزود : تعداد ۳ استخر آبدهی فضای سبز در سطح منطقه لایروبی شده و آب به صورت روان در این مسیرها در جریان است.
جعفری خاطر نشان کرد: عملیات لایروبی انهار روزانه انجام می شود و کلیه مسیل های منطقه تحت نظارت مستمر نیروهای ناظر بوده و پاکسازی و لایروبی می شوند و با توجه به بارش های اخیر مشکلی در انسداد این مسیل ها به وجود نیامده است.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.