شهردار منطقه ۴ تهران گفت: با آغاز سال ۱۳۹۶ طرح فوریتی نگهداشت شهر با محوریت رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر، پیاده روها، سدمعبر، تفکیک پسماند و نگهداشت تجهیزات و المان شهری اجرا می شود. به گزارش تجارت نیوز،مهندس سید امیر عباس بهاری در جلسه شورای معاونان که با هدف تشریح فعالیت های سال ۱۳۹۶ برگزار

شهردار منطقه ۴ تهران گفت: با آغاز سال ۱۳۹۶ طرح فوریتی نگهداشت شهر با محوریت رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر، پیاده روها، سدمعبر، تفکیک پسماند و نگهداشت تجهیزات و المان شهری اجرا می شود.
به گزارش تجارت نیوز،مهندس سید امیر عباس بهاری در جلسه شورای معاونان که با هدف تشریح فعالیت های سال ۱۳۹۶ برگزار شد با اعلام این خبر گفت: در راستاي سياستهاي کلان شهرداري تهران مبني بر بازگرداندن حيات شهري، کاهش هزینه های جاری و ارتقاء سطح کيفيت زندگي شهروندان ، طرح نگهداشت شهري در سطح محدوده ي منطقه ۴ با بسيج تمامي حوزه ها در دستور کار قرار گرفت.
بهاری با اشاره به اقدامات بیش از یک دهه مدیریت شهری در کلانشهر تهران گفت: با توجه به اقدامات ماندگار مدیریت شهری تهران در موضوعات حمل و نقل، تفریحی، گردشگری و همچنین خدماتی در تهران، لزوم رسیدگی ویژه و حفظ این اقدامات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
شهردار منطقه ۴ با تاکید بر کنترل وضعيت سد معبر در نواحي ۹ گانه گفت: در طرح نگهداشت شهر که از اردیبهشت ماه در سطح محلات اجرایی می شود رسیدگی به سد معبر اصناف و وضعيت دستفروشان از موضوعات قابل اهمیت خواهد بود.
وی رسیدگی به وضعیت ساخت و سازها را از دیگر اولویت های طرح نگداشت عنوان کرد و گفت: در سال جاری توجه بیشتری به ساخت و سازها خواهد شد و با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز برخورد جدی خواهد شد.
بهاری با اشاره به افزایش میزان بارندگی ها در بهار امسال گفت: به منظور جلوگیری از آبگرفتگی معابر و تسریع در عبور و مرور در سطح معابر، لايروبي انهار و مسيل های سطح منطقه در اولویت قرار دارد.
شهردار منطقه ۴ افزود: با توجه به اتمام پروژه باغ پرندگان تهران، این پروژه به همراه تعدادی از پروژه های عمرانی، ترافیکی، فرهنگی و ورزشی و خدماتی در اردیبهشت ماه امسال به بهره برداری می رسد.
وی خاطر نشان کرد: حذف زوائد فیزیکی ،روان سازی ترافیک محلات، مناسب سازی بوستان ها و جنگل کاریها، بهسازی و ترمیم المان های شهری و وسایل ورزشی از دیگر موضوعات طرح فوریتی نگهداشت شهر در سال جاری خواهد بود.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.