معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از اجرای ۷ هزارمترمربع نقاشی دیواری در سطح منطقه همزمان با فرارسیدن سال جدید خبر داد و گفت: بر این اساش دیوارهای منطقه به طرح های بهاری مزین شدند. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، افشین خدامی اظهار داشت: همچنین طرح های تجسمی مرتبط با بهار

معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از اجرای ۷ هزارمترمربع نقاشی دیواری در سطح منطقه همزمان با فرارسیدن سال جدید خبر داد و گفت: بر این اساش دیوارهای منطقه به طرح های بهاری مزین شدند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، افشین خدامی اظهار داشت: همچنین طرح های تجسمی مرتبط با بهار در میادین اصلی و خیابان های منطقه به همت هنرمندان تجسمی کشور کار شد که زیبایی بصری شهر را دوچندان نمود.
او در ادامه از کاشی کاری پله ششم خیابان ولیعصر خبر داد و گفت: زیباسازی المان های شهری تاثیر بسزایی در نشاط و شادابی شهروندان دارد.
خدامی همچنین به خدمات ارائه شده در طول ایام نوروز به شهروندان تهرانی و مسافران تهران در بوستان های منطقه اشاره کرد و گفت: از جاذبه های گردشگری پایتخت سه بوستان بزرگ لاله، ساعی و هنرمندان است که در قلب پایتخت واقع شده و مورد توجه ویژه گردشگران و شهروندان تهرانی قرار می گیرد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.