ت
کد خبر: 127416

اجرای ۷ هزارمترمربع نقاشی دیواری در قلب تهران

سرویس شهر -

معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از اجرای ۷ هزارمترمربع نقاشی دیواری در سطح منطقه همزمان با فرارسیدن سال جدید خبر داد و گفت: بر این اساش دیوارهای منطقه به طرح های بهاری مزین شدند. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، افشین خدامی اظهار داشت: همچنین طرح های تجسمی مرتبط با بهار

معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۶ از اجرای ۷ هزارمترمربع نقاشی دیواری در سطح منطقه همزمان با فرارسیدن سال جدید خبر داد و گفت: بر این اساش دیوارهای منطقه به طرح های بهاری مزین شدند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، افشین خدامی اظهار داشت: همچنین طرح های تجسمی مرتبط با بهار در میادین اصلی و خیابان های منطقه به همت هنرمندان تجسمی کشور کار شد که زیبایی بصری شهر را دوچندان نمود.
او در ادامه از کاشی کاری پله ششم خیابان ولیعصر خبر داد و گفت: زیباسازی المان های شهری تاثیر بسزایی در نشاط و شادابی شهروندان دارد.
خدامی همچنین به خدمات ارائه شده در طول ایام نوروز به شهروندان تهرانی و مسافران تهران در بوستان های منطقه اشاره کرد و گفت: از جاذبه های گردشگری پایتخت سه بوستان بزرگ لاله، ساعی و هنرمندان است که در قلب پایتخت واقع شده و مورد توجه ویژه گردشگران و شهروندان تهرانی قرار می گیرد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.