ت
کد خبر: 133818

ارتقای فرهنگ ترافیکی در ۲ شهرک آموزش ترافیک در منطقه ۶

سرویس جامعه

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ با بیان اینکه هم اکنون دو شهرک آموزش ترافیک در منطقه وجود دارد، گفت: این ۲ شهرک به منظور آموزش و آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم ترافیکی ایجاد شده است.

ولی مسگری نجاتی در گفتگو با تجارت‌نیوز، با بیان اینکه این دو پارک ترافیک در شهرک والفجر و خیابان کارگر شمالی واقع شده است، اضافه کرد: سالانه چند هزار دانش‌آموز در این پارک‌ها با مفاهیم ترافیکی آشنا می‌شوند تا نظم ترافیکی در میان نسل آینده از هم‌اکنون محقق شود.

او در ادامه اضافه کرد: پارک‌ها یا شهرک‌های آموزش ترافیک به منظور ارتقای فرهنگ ترافیک و فرهنگ‌سازی در بین کودکان و نوجوانان ایجاد شده و مروج فرهنگی در میان خانواده‌ها نیز محسوب می‌شوند و به نظم بیشتر ترافیکی شهر کمک می‌کنند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ افزود: مخاطبین در پارک‌های آموزش ترافیک می‌توانند در اتاق انیمیشن با نمایش فیلم‌های آموزشی، در اتاق بازی با آموزش بازی‌های ترافیکی و با آموزش در فضای بیرونی پارک مهارت‌های لازم را کسب کنند.

نجاتی تصریح کرد: همچنین پس از حضور کلیه دانش‌آموزان یک مدرسه در پارک آموزش ترافیک، بازآموزی توسط افسران مجرب پلیس راهور در مدارس انجام می‌گردد.

گفتنی است در پارک ترافیک در کنار آموزش، بر بعد تفریح و سرگرمی نیز تمرکز شده است.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0.06)
1,260.90
0.80
مثقال طلا (%0.04)
4,991,000
2,000
سکه امامی (%0.11)
12,102,500
13,000
دلار (%0.59)
37,570
220
یورو (%0.36)
42,330
150
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.