شهردار منطقه ۴ گفت: در نوروز امسال بیش از ۱۰٫۰۰۰ نفر گردشگر و مسافر نوروزی از بوستان های جنگلی و شهری، بناهای تاریخی و مذهبی و همچنین مراکز اسکان موقت نوروزی منطقه ۴ بازدید کردند. به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، مهندس سید امیر عباس بهاری با اعلام این خبر افزود: به منظور رفاه

شهردار منطقه ۴ گفت: در نوروز امسال بیش از ۱۰٫۰۰۰ نفر گردشگر و مسافر نوروزی از بوستان های جنگلی و شهری، بناهای تاریخی و مذهبی و همچنین مراکز اسکان موقت نوروزی منطقه ۴ بازدید کردند.
به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، مهندس سید امیر عباس بهاری با اعلام این خبر افزود: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، از ۲۸ اسفند سال ۹۵ تا ۱۳ فروردین ماه جاری در فضای بالغ بر ۶۰۰۰ هکتاری جنگل کاری ها ، ۳۰۰ بوستان محلی و فرامنطقه ای و ۵ ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی منطقه ۴ تمهیدات لازم اندیشیده شد.
وی افزود: بوستان های جنگلی یاس، لویزان و تلو، ؛ به عنوان قطب های گردشگری پایتخت و دارا بودن مناظری زیبا در کنار باغ پرندگان پذیرای حدود ۲۰٫۰۰۰ نفر از شهروندان و گردشگران در ایام عید و روز طبیعت بود.
وی با اشاره به استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از مجموعه تفریحی و دیدنی باغ پرندگان لویزان در روزهای نوروز گفت: باغ پرندگان تهران در ایام نوروز یکی از پر طرفدارترین جاذبه های گردشگری این منطقه بود که مورد استقبال خوب مسافران نوروزی قرار داشت..
بهاری از ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی به عنوان یکی دیگر از مکان های پر بازدید منطقه ۴ یاد کرد و گفت:
از ۲۹ اسفند ماه سال گذشته ۵ ایستگاه در ابتدای بزرگراه شهید بابایی، فرهنگسرای اشراق، میدان رسالت، پل سید خندان و باغ پرندگان مستقر شد.
شهردار منطقه ۴ گفت: در این ۱۵ روز، حدود ۶۵۰ خانوار به صورت روزانه و جمعاً حدود ۱۰٫۰۰۰ نفر از ایستگاه های نوروزی منطقه ۴ بازدید و از امکانات آن ها بهره مند شدند.
بهاری در ادامه با اشاره به ایجاد تسهیلات رفاهی و بهداشتی در مراکز تفریحی منطقه ۴ گفت: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، در فضایی به مساحت ۱۰٫۰۰۰ متر مربع در بزرگراه شهید بابایی، پردیس فرهنگی اجتماعی با بیش از ده ها برنامه تفریحی و ورزشی میزبان مسافران نوروزی بود.
وی خاطر نشان کرد: ضمن اسکان بیش از ۱۰۰ نفر از مسافران نوروزی به صورت رایگان در این پردیس فرهنگی اجتماعی، بسته های فرهنگی و بهداشتی به مسافران اهداشد.
شهردار منطقه ۴ گفت: همچنین در عید نوروز عمارت تاریخی عین الدوله، بوستان جنگلی لویزان، امام زاده پنج تن و بوستان های شهری منطقه ۴ نیز مورد بازدید گردشگران قرار گرفت.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.