ت
کد خبر: 127490

بازدید ۱۰٫۰۰۰ گردشگر و مسافر نوروزی از مراکز تفریحی منطقه ۴

سرویس شهر -

شهردار منطقه ۴ گفت: در نوروز امسال بیش از ۱۰٫۰۰۰ نفر گردشگر و مسافر نوروزی از بوستان های جنگلی و شهری، بناهای تاریخی و مذهبی و همچنین مراکز اسکان موقت نوروزی منطقه ۴ بازدید کردند. به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، مهندس سید امیر عباس بهاری با اعلام این خبر افزود: به منظور رفاه

شهردار منطقه ۴ گفت: در نوروز امسال بیش از ۱۰٫۰۰۰ نفر گردشگر و مسافر نوروزی از بوستان های جنگلی و شهری، بناهای تاریخی و مذهبی و همچنین مراکز اسکان موقت نوروزی منطقه ۴ بازدید کردند.
به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، مهندس سید امیر عباس بهاری با اعلام این خبر افزود: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، از ۲۸ اسفند سال ۹۵ تا ۱۳ فروردین ماه جاری در فضای بالغ بر ۶۰۰۰ هکتاری جنگل کاری ها ، ۳۰۰ بوستان محلی و فرامنطقه ای و ۵ ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی منطقه ۴ تمهیدات لازم اندیشیده شد.
وی افزود: بوستان های جنگلی یاس، لویزان و تلو، ؛ به عنوان قطب های گردشگری پایتخت و دارا بودن مناظری زیبا در کنار باغ پرندگان پذیرای حدود ۲۰٫۰۰۰ نفر از شهروندان و گردشگران در ایام عید و روز طبیعت بود.
وی با اشاره به استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از مجموعه تفریحی و دیدنی باغ پرندگان لویزان در روزهای نوروز گفت: باغ پرندگان تهران در ایام نوروز یکی از پر طرفدارترین جاذبه های گردشگری این منطقه بود که مورد استقبال خوب مسافران نوروزی قرار داشت..
بهاری از ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی به عنوان یکی دیگر از مکان های پر بازدید منطقه ۴ یاد کرد و گفت:
از ۲۹ اسفند ماه سال گذشته ۵ ایستگاه در ابتدای بزرگراه شهید بابایی، فرهنگسرای اشراق، میدان رسالت، پل سید خندان و باغ پرندگان مستقر شد.
شهردار منطقه ۴ گفت: در این ۱۵ روز، حدود ۶۵۰ خانوار به صورت روزانه و جمعاً حدود ۱۰٫۰۰۰ نفر از ایستگاه های نوروزی منطقه ۴ بازدید و از امکانات آن ها بهره مند شدند.
بهاری در ادامه با اشاره به ایجاد تسهیلات رفاهی و بهداشتی در مراکز تفریحی منطقه ۴ گفت: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی، در فضایی به مساحت ۱۰٫۰۰۰ متر مربع در بزرگراه شهید بابایی، پردیس فرهنگی اجتماعی با بیش از ده ها برنامه تفریحی و ورزشی میزبان مسافران نوروزی بود.
وی خاطر نشان کرد: ضمن اسکان بیش از ۱۰۰ نفر از مسافران نوروزی به صورت رایگان در این پردیس فرهنگی اجتماعی، بسته های فرهنگی و بهداشتی به مسافران اهداشد.
شهردار منطقه ۴ گفت: همچنین در عید نوروز عمارت تاریخی عین الدوله، بوستان جنگلی لویزان، امام زاده پنج تن و بوستان های شهری منطقه ۴ نیز مورد بازدید گردشگران قرار گرفت.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.