ت
کد خبر: 128527

باغ لاله در بدنه بزرگراه‌ها و بوستان‌های غرب تهران شکوفا شد

سرویس شهر -

۵۰۰ هزار پیاز گل لاله که در بدنه بزرگراهها وبوستانهای منطقه ۵ کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد. به گزارشتجارت نیوز،، محسن اسدی شهردار منطقه با بیان این خبر گفت: با توجه به بازدید گردشگران منطقه ای و فرا منطقه ای از اماکن تفرجگاهی غرب تهران و زیباسازی مناظر شهری، گل های

۵۰۰ هزار پیاز گل لاله که در بدنه بزرگراهها وبوستانهای منطقه ۵ کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد.

به گزارشتجارت نیوز،، محسن اسدی شهردار منطقه با بیان این خبر گفت: با توجه به بازدید گردشگران منطقه ای و فرا منطقه ای از اماکن تفرجگاهی غرب تهران و زیباسازی مناظر شهری، گل های لاله در بزرگراهها وبوستان های منطقه کاشته شد و با روییدن آنها در رنگ های شاد بهاری فضاهای سبز غرب تهران چهره ای دیدنی و زیبا پیدا کرد.
وی در ادامه تصریح کرد: کاشت پیازهای لاله در رنگ بندی های متفاوت و زیبا انتخاب و اجرا شده است تا شهروندان هم زمان با فرا رسیدن بهار شاهد شکفتن هزاران گل لاله باشند.
علی بخشی رییس اداره فضای سبز منطقه ۵ از گسترده شدن بیش از ۲ هزار متر مربع فرش گل های بهاری در بزرگراه ها و بوستانها خبرداد و به اجرای فضای سبز عمودی در بوستان میلاد اشاره کرد و گفت : با هدف آراستگی وزیباسازی منظر شهری فضای سبز عمودی و توپی با گلکاری‌های متنوع در بوستان میلاد و در مجاورت لاله ها اجرا شده که باعث استقبال بی نظیر شهروندان شده است.
وی با بیان اینکه در این طرح تلاش شده است از گل‌های فصلی استفاده شود، افزود: مزین شدن پل‌های سواره رو غرب تهران با نصب فلاورباکس از دیگر اقدامات اجرایی اداره فضای سبزاست.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.