۵۰۰ هزار پیاز گل لاله که در بدنه بزرگراهها وبوستانهای منطقه ۵ کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد. به گزارشتجارت نیوز،، محسن اسدی شهردار منطقه با بيان این خبر گفت: با توجه به بازدید گردشگران منطقه ای و فرا منطقه ای از اماکن تفرجگاهی غرب تهران و زیباسازی مناظر شهری، گل های

۵۰۰ هزار پیاز گل لاله که در بدنه بزرگراهها وبوستانهای منطقه ۵ کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد.

به گزارشتجارت نیوز،، محسن اسدی شهردار منطقه با بيان این خبر گفت: با توجه به بازدید گردشگران منطقه ای و فرا منطقه ای از اماکن تفرجگاهی غرب تهران و زیباسازی مناظر شهری، گل های لاله در بزرگراهها وبوستان های منطقه کاشته شد و با روییدن آنها در رنگ های شاد بهاری فضاهای سبز غرب تهران چهره ای دیدنی و زیبا پیدا کرد.
وي در ادامه تصريح کرد: کاشت پيازهاي لاله در رنگ بندي هاي متفاوت و زيبا انتخاب و اجرا شده است تا شهروندان هم زمان با فرا رسيدن بهار شاهد شکفتن هزاران گل لاله باشند.
علی بخشی رییس اداره فضای سبز منطقه ۵ از گسترده شدن بیش از ۲ هزار متر مربع فرش گل هاي بهاري در بزرگراه ها و بوستانها خبرداد و به اجرای فضای سبز عمودی در بوستان میلاد اشاره کرد و گفت : با هدف آراستگی وزیباسازی منظر شهری فضای سبز عمودی و توپی با گلکاری‌های متنوع در بوستان میلاد و در مجاورت لاله ها اجرا شده که باعث استقبال بی نظیر شهروندان شده است.
وی با بیان اینکه در این طرح تلاش شده است از گل‌های فصلی استفاده شود، افزود: مزین شدن پل‌های سواره رو غرب تهران با نصب فلاورباکس از دیگر اقدامات اجرایی اداره فضای سبزاست.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.