ت
کد خبر: 128679

برپایی ۳۰ غرفه سلامت در پارک لاله

سرویس شهر -

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از برپایی ۳۰ غرفه سلامت در پارک لاله هم‌زمان با شروع هفته سلامت خبر داد و گفت: جشنواره سلامت پارک لاله با شعار زندگی سالم و بانشاط از یکم تا هفتم اردیبهشت برگزار می‌شود. به گزارش تجارت‌نیوز، مهرشاد الله‌ویردی با بیان اینکه در این غرفه‌ها خدمات سلامت‌محور به

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از برپایی ۳۰ غرفه سلامت در پارک لاله هم‌زمان با شروع هفته سلامت خبر داد و گفت: جشنواره سلامت پارک لاله با شعار زندگی سالم و بانشاط از یکم تا هفتم اردیبهشت برگزار می‌شود.
به گزارش تجارت‌نیوز، مهرشاد الله‌ویردی با بیان اینکه در این غرفه‌ها خدمات سلامت‌محور به شهروندان ارائه می‌شود، گفت: کارشناسان و پزشکان ماهر با استقرار در این غرفه‌ها پاسخگوی شهروندان بوده و آموزش‌های خودمراقبتی را به آنها ارائه می‌کنند.
الله‌ویردی تست رایگان قند خون، فشار خون، دیابت و ایدز را از جمله خدمات ارائه شده در جشنواره سلامت پارک لاله دانست و اضافه کرد: جشنواره سلامت در تمام سراهای محلات نیز برگزار می‌شود.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی سلامت در ۱۴ سرای محله گفت: خودمراقبتی اصلی است که اگر بتوانیم آن را در میان شهروندان نهادینه کنیم از بسیاری از بیماری‌ها کاسته می‌شود.
الله‌ویردی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های این هفته عیادت از بیماران بیمارستان‌های سطح منطقه، بازدید از خانه سالمندان و آسایشگاه‌های معلولین با حضور مدیران ارشد منطقه خواهد بود.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ ادامه داد: نواختن زنگ سلامت به وسیله شهردار منطقه در مدارس سطح منطقه، برگزاری همایش سفیران سلامت در سالن آمفی‌تئاتر خانه اندیشمندان علوم انسانی، اجرای نمایش میدانی با موضوع زندگی سالم و با نشاط، برگزاری تورهای تفریحی آموزشی با محور سلامت و برپایی ایستگاه‌های سلامت در متروهای هفت تیر و طالقانی، بازار میوه و تره‌بار توانیر و جلال آل‌احمد و همچنین سایر بوستان‌های سطح منطقه از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای هفته سلامت است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.