ت
کد خبر: 128060

برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد منطقه ۳

سرویس شهر -

مراسم معنوی و پرفیض اعتکاف همزمان با ایام البیض در ۷ مسجد منطقه ۳ در حال برگزاری است. به گزارش تجارت نیوز، رضا دباغی با اعلام این خبر گفت: رجب ماه با فضیلت و فرصت گرانبهایی برای خودسازی و رجوع به پروردگار است که می توان از برکات آن بهره های فراوانی برد. وی افزود:

مراسم معنوی و پرفیض اعتکاف همزمان با ایام البیض در ۷ مسجد منطقه ۳ در حال برگزاری است.

به گزارش تجارت نیوز، رضا دباغی با اعلام این خبر گفت: رجب ماه با فضیلت و فرصت گرانبهایی برای خودسازی و رجوع به پروردگار است که می توان از برکات آن بهره های فراوانی برد.

وی افزود: در این راستا همزمان با آغاز ایام البیض مراسم اعتکاف ، با تدارک برنامه های ویژه این ایام از دوشنبه ۲۱ فروردین ماه به مدت سه روز با حضور حدود ۱۷۰۰ نفر معتکف در مساجد بقیه ا… (عج)، شهید نواب صفوی، جامع ونک ، امام حسین (ع)،…اجرا می شود.

دباغی خاطرنشان کرد: در روزهای اعتکاف برگزاری محافل انس با قرآن، قرائت مناجات امیرالمومنین (ع)، اعمال نیمه ماه رجب، اعمال ام داوود و دیگر عبادات مرسوم، جلسات گفتگو و حلقه های معرفت انجام می شود.

شهردار منطقه ۳ اظهار کرد: به مناسبت ایام البیض ۱۷۰۰ بسته های فرهنگی شامل اقلام فرهنگی و اهدای ۴۰۰۰ کتاب با عناوین پرسش و پاسخ های دانشجویی در مورد اعتکاف، اعتکاف سنت حسنه، مناجات با خدا در ماه های رجب و شعبان بین معتکفین توزیع می شود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.1)
4,972,500
5,000
سکه امامی (%0.1)
12,067,500
12,500
دلار (%0.16)
37,370
60
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.