مراسم معنوی و پرفیض اعتکاف همزمان با ایام البیض در ۷ مسجد منطقه ۳ در حال برگزاری است. به گزارش تجارت نیوز، رضا دباغی با اعلام این خبر گفت: رجب ماه با فضیلت و فرصت گرانبهایی برای خودسازی و رجوع به پروردگار است که می توان از برکات آن بهره های فراوانی برد. وی افزود:

مراسم معنوی و پرفیض اعتکاف همزمان با ایام البیض در ۷ مسجد منطقه ۳ در حال برگزاری است.

به گزارش تجارت نیوز، رضا دباغی با اعلام این خبر گفت: رجب ماه با فضیلت و فرصت گرانبهایی برای خودسازی و رجوع به پروردگار است که می توان از برکات آن بهره های فراوانی برد.

وی افزود: در این راستا همزمان با آغاز ایام البیض مراسم اعتکاف ، با تدارک برنامه های ویژه این ایام از دوشنبه ۲۱ فروردین ماه به مدت سه روز با حضور حدود ۱۷۰۰ نفر معتکف در مساجد بقیه ا… (عج)، شهید نواب صفوی، جامع ونک ، امام حسین (ع)،…اجرا می شود.

دباغی خاطرنشان کرد: در روزهای اعتکاف برگزاری محافل انس با قرآن، قرائت مناجات امیرالمومنین (ع)، اعمال نیمه ماه رجب، اعمال ام داوود و دیگر عبادات مرسوم، جلسات گفتگو و حلقه های معرفت انجام می شود.

شهردار منطقه ۳ اظهار کرد: به مناسبت ایام البیض ۱۷۰۰ بسته های فرهنگی شامل اقلام فرهنگی و اهدای ۴۰۰۰ کتاب با عناوین پرسش و پاسخ های دانشجویی در مورد اعتکاف، اعتکاف سنت حسنه، مناجات با خدا در ماه های رجب و شعبان بین معتکفین توزیع می شود.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.