ت
کد خبر: 128669

برگزاری هفته سلامت در منطقه دو

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو برنامه های سلامت محور منطقه با شعار ” زندگی سالم و با نشاط ” را در هفته ملی سلامت تشریح کرد. به گزارش تجارت نیوز، مسعود خسروی با اعلام این مطلب اظهار داشت : جلسات هم اندیشی و تدوین برنامه های هفته ملی سلامت در منطقه دو تشکیل و

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو برنامه های سلامت محور منطقه با شعار ” زندگی سالم و با نشاط ” را در هفته ملی سلامت تشریح کرد.

به گزارش تجارت نیوز، مسعود خسروی با اعلام این مطلب اظهار داشت : جلسات هم اندیشی و تدوین برنامه های هفته ملی سلامت در منطقه دو تشکیل و مطابق با برنامه ریزی کلی و روز شمار هفته سلامت تشریح شد ودر دستور کار این منطقه قرار دارد .
وی افزود : هفته سلامت به عنوان فرصتی مغتنم در راستای معرفی جایگاه بسیار مهم سلامت با هدف افزایش توجه و ارتقای سطح آگاهی های عموم و گسترش آموزش های همگانی سلامت است که هر ساله مقارن با آن و با وجود بهره مندی از ظرفیت های ویژه حوزه سلامت شهرداری تهران از قبیل کانون های سلامت، خانه های سلامت و فضاهای آموزشی و فرهنگی، برنامه های متعددی اجرایی می گردد.
مسعود خسروی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲ در تشریح برنامه های هفته ملی سلامت منطقه دو اظهار داشت: هفته ملی سلامت مقارن با یکم الی هفتم اردیبهشت با شعار ” زندگی سالم و با نشاط ” و با محوریت شعار جهانی امسال که در خصوص افسردگی است و طبق عناوین روزهای سلامت، بیش از ۱۱۶ عنوان برنامه پیش بینی شده است که در طی ۷ روز در سطح نواحی و محلات اجرا می گردد
وی با اشاره به عناوین برنامه های پیش بینی شده افزود: برپایی بیش از ۱۰ همایش مرتبط با شعار هفته سلامت، برگزاری بیش از ۴۰ عنوان کارگاه آموزشی، همایش پیاده روی منطقه ای با شعار “تحرک بدنی، مقررات سالم، فعالیت گروهی، برپایی ویزیت تخصصی شهروندان کم برخوردار در محلات محروم سطح منطقه، بازدید از بیمارستان جانبازان اعصاب و روان، برگزاری بیش از ۱۵ جشنواره غذای سالم، ایجاد ۲۳ ایستگاه سلامت در سطح محلات و میادین تره بار و بوستان ها و به صدا در آوردن زنگ سلامت در مدارس، از جمله برنامه پیش بینی شده این هفته می باشد. خسروی در ادامه با اشاره به اهمیت هفته ملی سلامت و ضرورت فرهنگ سازی در این حوزه بیان داشت: با عنایت به شبکه قوی سلامت در مجموعه شهرداری تهران و با سیاستهای اجرا شده هر ساله، هفته ملی سلامت با مشارکت سلامتیاران و اعضای کانونهای اجتماع محور سلامت در کنار شهروندان و در مطلوبترین شرایط و با هدف حساس سازی شهروندان نسبت به موضوع سلامت و کیفیت بخشی برنامه های سلامت محور و گسترش مشارکت محلات در اجرای برنامه های سلامت برگزار می شود. امید آن داریم که هفته سلامت سال ۹۶ نیز با اجرای درست و با کیفیت برنامه ها ثمربخش باشد.
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲ در پایان اظهار داشت: شهروندان علاقمند برای استفاده و اطلاع از برنامه های پیش بینی شده، می توانند به خانه های سلامت واقع در سرای محلات مراجعه نمایند

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.