معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو برنامه هاي سلامت محور منطقه با شعار ” زندگي سالم و با نشاط ” را در هفته ملی سلامت تشریح کرد. به گزارش تجارت نیوز، مسعود خسروی با اعلام این مطلب اظهار داشت : جلسات هم انديشي و تدوين برنامه هاي هفته ملي سلامت در منطقه دو تشكيل و

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو برنامه هاي سلامت محور منطقه با شعار ” زندگي سالم و با نشاط ” را در هفته ملی سلامت تشریح کرد.

به گزارش تجارت نیوز، مسعود خسروی با اعلام این مطلب اظهار داشت : جلسات هم انديشي و تدوين برنامه هاي هفته ملي سلامت در منطقه دو تشكيل و مطابق با برنامه ريزي كلي و روز شمار هفته سلامت تشريح شد ودر دستور کار این منطقه قرار دارد .
وی افزود : هفته سلامت به عنوان فرصتي مغتنم در راستاي معرفي جايگاه بسيار مهم سلامت با هدف افزايش توجه و ارتقاي سطح آگاهي هاي عموم و گسترش آموزش هاي همگاني سلامت است كه هر ساله مقارن با آن و با وجود بهره مندي از ظرفيت هاي ويژه حوزه سلامت شهرداري تهران از قبيل كانون هاي سلامت، خانه هاي سلامت و فضاهاي آموزشي و فرهنگي، برنامه هاي متعددي اجرايي مي گردد.
مسعود خسروي معاون اجتماعي و فرهنگي منطقه ۲ در تشريح برنامه هاي هفته ملي سلامت منطقه دو اظهار داشت: هفته ملي سلامت مقارن با یکم الي هفتم ارديبهشت با شعار ” زندگي سالم و با نشاط ” و با محوريت شعار جهاني امسال كه در خصوص افسردگي است و طبق عناوين روزهاي سلامت، بيش از ۱۱۶ عنوان برنامه پيش بيني شده است كه در طي ۷ روز در سطح نواحي و محلات اجرا مي گردد
وي با اشاره به عناوين برنامه هاي پيش بيني شده افزود: برپايي بيش از ۱۰ همايش مرتبط با شعار هفته سلامت، برگزاري بيش از ۴۰ عنوان كارگاه آموزشي، همايش پياده روي منطقه اي با شعار “تحرك بدني، مقررات سالم، فعاليت گروهي، برپايي ويزيت تخصصي شهروندان كم برخوردار در محلات محروم سطح منطقه، بازديد از بيمارستان جانبازان اعصاب و روان، برگزاري بيش از ۱۵ جشنواره غذاي سالم، ايجاد ۲۳ ايستگاه سلامت در سطح محلات و ميادين تره بار و بوستان ها و به صدا در آوردن زنگ سلامت در مدارس، از جمله برنامه پيش بيني شده اين هفته مي باشد. خسروي در ادامه با اشاره به اهميت هفته ملي سلامت و ضرورت فرهنگ سازي در اين حوزه بيان داشت: با عنايت به شبكه قوي سلامت در مجموعه شهرداري تهران و با سياستهاي اجرا شده هر ساله، هفته ملي سلامت با مشاركت سلامتياران و اعضاي كانونهاي اجتماع محور سلامت در كنار شهروندان و در مطلوبترين شرايط و با هدف حساس سازي شهروندان نسبت به موضوع سلامت و كيفيت بخشي برنامه هاي سلامت محور و گسترش مشاركت محلات در اجراي برنامه هاي سلامت برگزار مي شود. اميد آن داريم كه هفته سلامت سال ۹۶ نيز با اجراي درست و با كيفيت برنامه ها ثمربخش باشد.
معاون اجتماعي و فرهنگي منطقه ۲ در پايان اظهار داشت: شهروندان علاقمند براي استفاده و اطلاع از برنامه هاي پيش بيني شده، مي توانند به خانه هاي سلامت واقع در سراي محلات مراجعه نمايند

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.