ت
کد خبر: 127742

تجهیزات بوستانهای شمال شرق تهران نونوار شد

سرویس شهر -

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از ساماندهی، بهسازی، نظافت و شستشوی المان های بوستانی در منطقه خبر داد و گفت: بیش از ۲۰ هزار از المان های بوستانی منطقه۴ در بهار ۹۶ مناسب سازی شد. حسین سیگارودی در این باره گفت: به مناسبت فرارسیدن فصل زیبای بهار و به منظور داشتن

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از ساماندهی، بهسازی، نظافت و شستشوی المان های بوستانی در منطقه خبر داد و گفت: بیش از ۲۰ هزار از المان های بوستانی منطقه۴ در بهار ۹۶ مناسب سازی شد.
حسین سیگارودی در این باره گفت: به مناسبت فرارسیدن فصل زیبای بهار و به منظور داشتن شهری آراسته و سلامت ۹۹۸۱ نیمکت و سطل زباله،۷۹۲۸ پایه های چراغ و ۳۶۵۸ قطعه بدنسازی موجود در بوستانها بهسازی، شستشو و رنگ آمیزی شد.
وی افزود: این اقدامات در بوستان های یاس فاطمی، صدف، الغدیر، ساحل، لویزان، فروردین، ارکیده، آلاله، گلریز، نسترن، تولد، پلیس، شهید کاظمی و سایر بوستان های سطح منطقه اجرا شد.
معاون خدمات شهری در پایان با اشاره به کاشت لاله در طرح استقبال از بهار گفت: در طرح استقبال از بهار بیش از ۲۰۰ هزار گل لاله در بوستان های منطقه کاشت شد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.09)
4,972,000
4,500
سکه امامی (%0.05)
12,061,500
6,500
دلار (%0.05)
37,410
20
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.