معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از ساماندهی، بهسازی، نظافت و شستشوی المان های بوستانی در منطقه خبر داد و گفت: بیش از ۲۰ هزار از المان های بوستانی منطقه۴ در بهار ۹۶ مناسب سازی شد. حسین سیگارودی در این باره گفت: به مناسبت فرارسیدن فصل زیبای بهار و به منظور داشتن

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از ساماندهی، بهسازی، نظافت و شستشوی المان های بوستانی در منطقه خبر داد و گفت: بیش از ۲۰ هزار از المان های بوستانی منطقه۴ در بهار ۹۶ مناسب سازی شد.
حسین سیگارودی در این باره گفت: به مناسبت فرارسیدن فصل زیبای بهار و به منظور داشتن شهری آراسته و سلامت ۹۹۸۱ نیمکت و سطل زباله،۷۹۲۸ پایه های چراغ و ۳۶۵۸ قطعه بدنسازی موجود در بوستانها بهسازی، شستشو و رنگ آمیزی شد.
وی افزود: این اقدامات در بوستان های یاس فاطمی، صدف، الغدیر، ساحل، لویزان، فروردین، ارکیده، آلاله، گلریز، نسترن، تولد، پلیس، شهید کاظمی و سایر بوستان های سطح منطقه اجرا شد.
معاون خدمات شهری در پایان با اشاره به کاشت لاله در طرح استقبال از بهار گفت: در طرح استقبال از بهار بیش از ۲۰۰ هزار گل لاله در بوستان های منطقه کاشت شد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.