ت
کد خبر: 133022

تجهیز بوستان‌های غرب تهران به سیستم آبیاری قطره‌ای

سرویس شهر -

شهردار منطقه ۵ گفت: با هدف صرفه‌جویی و توزیع یکنواخت آب به پوشش گیاهی طرح تجهیز بوستان‌های غرب تهران به سیستم آبیاری قطره‌ای و بارانی اجرا شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سیدمحسن اسدی شهردار منطقه در بازدید از بوستان جنگلی کوهسار و سیستم آبرسانی این پارک گفت: منطقه ۵ از فضای مناسب و همچنین منابع غنی آب برای احداث و توسعه فضای سبز برخوردار است که در همین راستا با استفاده از آب‌های سطحی و چشمه‌ها و بهره‌برداری از مخازن و استخرهای ذخیره آب در ارتفاعات پارک کوهسار و لوله‌گذاری برای هدایت این آب به فضای سبز پایین‌دست این کار انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح سیستم آبیاری سنتی حذف می‌شود، افزود: در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد از بوستان‌های سطح منطقه به صورت قطره‌ای و بارانی آبیاری می‌شود.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.