جشنواره ی لاله ها همزمان با فصل بهار در بوستان بهشت مادران از سوی شهرداری منطقه ۳ گشایش یافت که با استقبال بی نظیر شهروندان مواجه شده است . این بوستان با طراحی ۱۰ فرش گل ، کاشت ۳۰ هزار پیاز لاله، ۳۰۰۰ گلدان شب بو، ۱۰۰۰ جعبه بنفشه و ۸۰۰ اصله نهال برای پذیرایی

جشنواره ی لاله ها همزمان با فصل بهار در بوستان بهشت مادران از سوی شهرداری منطقه ۳ گشایش یافت که با استقبال بی نظیر شهروندان مواجه شده است .

این بوستان با طراحی ۱۰ فرش گل ، کاشت ۳۰ هزار پیاز لاله، ۳۰۰۰ گلدان شب بو، ۱۰۰۰ جعبه بنفشه و ۸۰۰ اصله نهال برای پذیرایی از شهروندان در فصل بهار آماده سازی شد.

این گزارش حاکی است همچنین به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار بوستان بهشت مادران با هماهنگی معاونت امور شهری و فضای سبز اقدام به احداث آبنما در میدان اصلی بوستان کرد و در روز طبیعت به بهره برداری رسید و فضای بانشاطی را در بوستان ایجاد کرد.

لاله های بهاری در۰ ۲ رنگ و رقم درسطح بوستان ها و معابر این منطقه کاشته شده است که با مراقبت های لازم در فروردین ماه شروع به گل دهی کرده و تا نیمه های اردیبهشت ماه تداوم دارد.

راضیه تبرائیان مدیر بوستان بهشت مادران در این خصوص اظهار داشت : این بوستان از ساعت ۶٫۵ صبح تا ۶ بعدازظهر به بانوان اختصاص دارد و از ساعت ۷ تا ۱۰ شب روزهای پنج شنبه و روزهای جمعه و تعطیل نیز پذیرای خانواده هاست .

وی با اشاره به اینکه بهشت مادران نخستین بوستان ویژه ی بانوان است تصریح کرد: این بوستان در بزرگراه رسالت خروجی بزرگراه شهید حقانی خیابان کاویان غربی قرار دارد و بانوان می توانند بدون هیچ محدودیتی به ورزش و تفریح بپردازند .

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.