ت
کد خبر: 134179

دانش‌آموزان هنرستان، محلات تهران را باز‌پیرایی می‌کنند

سرویس جامعه

شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: از ظرفیت دانش‌آموزان هنرستان‌های شهر تهران برای بازپیرایی محلات شهر استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، نشست شورای اجتماعی دفاتر نوسازی مناطق ۲۲ شهر تهران به میزبانی اداره آموزش شهروندی منطقه ۱۱ در انجمن آثار مفاخر ایران برگزار و مقرر شد تا از ظرفیت دانش‌آموزان هنرستان‌های شهر تهران برای باز‌پیرایی محلات شهر تهران استفاده شود.

به گفته نصراله آبادیان در این نشست، تجربه موفق شهرداری منطقه ۱۱ به عنوان منطقه پایلوت برای استفاده از ظرفیت ساکنان محلات و دانش‌آموزان برای بازپیرایی محلات ناحیه ۲، شامل خیابان وحدت و محلات فروزش و امیریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این طرح دیوارهای محلات برای بازپیرایی و بهسازی در اختیار دانش‌آموزان هنرستانی و ساکنان محلات قرار گرفته و توسط این دانش‌آموزان طراحی و رنگ‌آمیزی شدند.

آبادیان همچنین عنوان کرد: مقرر شده در تمامی مناطق شهر تهران همچون منطقه ۱۱ برای بازپیرایی محلات از ظرفیت دانش‌آموزان هنرستانی استفاده شود و ساکنان محلات نیز در بهسازی خیابان‌ها و محلات مشارکت داده شوند.

گفتنی است رایزنی با صاحبان مهمان‌پذیرهای میدان راه‌آهن برای نوسازی و بهسازی این اماکن از دیگر برنامه‌های در دست اجرای منطقه ۱۱ برای بازپیرایی و نوسازی اماکن عمومی است.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0.07)
1,260.80
0.90
مثقال طلا (%0.04)
4,991,000
2,000
سکه امامی (%0.14)
12,099,000
16,500
دلار (%0.59)
37,570
220
یورو (%0.36)
42,330
150
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.