ت
کد خبر: 134272

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 خبر داد:

راه‌اندازی واحد سلامت در مجموعه شهربانو منطقه ۶

سرویس شهر -

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از راه‌اندازی واحد سلامت در مجموعه شهربانو خبر داد و گفت: مجموعه شهربانو در دور جدید فعالیت‌های خود، خدمات تازه‌ای را به شهروندان ارائه می‌کند که خدمات سلامت‌محور از آن جمله است.

مهرشاد الله‌ویردی در گفتگو با خبرنگار تجارت‌نیوز، با بیان اینکه هزینه‌های خدمات سلامت در مجموعه شهربانو بر اساس تعرفه مراکز درمانی خیریه است، گفت: هر روز، پزشک عمومی و پزشک متخصص در مجموعه شهربانو مستقر بوده و خدمات دندانپزشکی نیز ارائه می‌شود.

الله‌ویردی اضافه کرد: مجموعه شهربانو در خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت واقع شده و آماده پذیرایی از علاقمندان است و فارغ از خدمات درمانی، خدمات تفریحی و آموزشی نیز در آنجا ارائه می‌شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ اضافه کرد: مجموعه شهربانو در منطقه ۶ بزرگترین مجتمع فرهنگی ورزشی مختص بانوان شهر تهران است.

او با بیان اینکه یکی از برنامه‌های معاونت اجتماعی ارائه خدمات سلامت‌محور و آموزش‌های خودمراقبتی به شهروندان است، گفت: اگر شهروندان اطلاعات اولیه درمانی را داشته باشند می‌توانند از بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری کرده و نیازمند دارو و درمان نشوند.

الله‌ویردی توضیح داد: بر همین اساس در تمام خانه‌سراهای منطقه دوره‌های آموزشی پزشکی برگزار شده و در بوستان‌های سطح منطقه نیز به مناسبت‌های مختلف ایستگاه سلامت دائر می‌شود.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.