ت
کد خبر: 128160

رشد ۲۳ درصدی جمع آوری پسماند در محله های شهر تهران

سرویس شهر -

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ تهران از رشد ۲۳ درصدی جمع آوری پسماند های خشک و تفکیک از مبدأ توسط شهروندان ساکن در محله های مرکزی شهر تهران خبر داد. به گزارش تجارت نیوز،امیر حسین عساری با بیان این که روند جمع آوری بازیافت در منطقه طی سال گذشته ۲۳ درصد

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ تهران از رشد ۲۳ درصدی جمع آوری پسماند های خشک و تفکیک از مبدأ توسط شهروندان ساکن در محله های مرکزی شهر تهران خبر داد.
به گزارش تجارت نیوز،امیر حسین عساری با بیان این که روند جمع آوری بازیافت در منطقه طی سال گذشته ۲۳ درصد رشد داشته است؛ گفت: با آموزش های مستمری که به صورت خانه به خانه به ساکنان محله های این منطقه ارائه شده ؛ شهروندان در زمینه تفکیک زباله به آگاهی رسیده اند و اکنون نیازی به اجرای طرح های تشویقی و انگیزشی نیست.
وی افزود: سال گذشته بیشترین مشارکت در بازیافت زباله مربوط به دانش آموزان و خانواده های آن ها با ۱۴ درصد بود که باعث شد منطقه ۱۱ در میان مناطق برتر در زمینه بازیافت و تفکیک پسماند ها قرار بگیرد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.09)
4,972,000
4,500
سکه امامی (%0.07)
12,063,500
8,500
دلار (%0.05)
37,410
20
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.