ت
کد خبر: 128340

ساماندهی ترافیکی خیابان پاسداران تا شریعتی

سرویس شهر -

خیابان پاسداران تا شریعتی از سوی شهرداری منطقه ۳ ساماندهی ترافیکی شد. به گزارش تجارت نیوز،علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل ونقل وترافیک این منطقه گفت : اجرای عملیات خط کشی کانال عابر پیاده واقع در خ شهید کلاهدوز ازچهار راه پاسداران تا تقاطع شریعتی ،تمامی تقاطع ها بصورت اجرای رنگ سفید دو جزیی برای کانالها

خیابان پاسداران تا شریعتی از سوی شهرداری منطقه ۳ ساماندهی ترافیکی شد.

به گزارش تجارت نیوز،علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل ونقل وترافیک این منطقه گفت : اجرای عملیات خط کشی کانال عابر پیاده واقع در خ شهید کلاهدوز ازچهار راه پاسداران تا تقاطع شریعتی ،تمامی تقاطع ها بصورت اجرای رنگ سفید دو جزیی برای کانالها واجرای رنگ سرد مسی برای بستر بین کانال انجام شد

وی با بیان اینکه این عملیات در ۲۸مقطع صورت گرفته است اظهار داشت : خط کشی محوری و بلوک عابر پیاده از علائم مهم ترافیکی است که نقش هشدار دهنده برای رانندگان وسایل نقلیه و شهروندان به هنگام حرکت در معابر دارد و از سویی محل عبور عابرین و توقفگاه وسایل حمل و نقل عمومی نیز مشخص شده تا حرکت ها کانالیزه و ایمن شوند.

وی افزود: اقدامات انجام شده به منظور ایمن سازی ، ساماندهی مسیر تردد وسایل نقلیه و کنترل سرعت خودروها پس از بررسی و شناسایی معابر مورد نیاز با انجام عملیات خط کشی، احداث سرعتکاه مجازی و ترسیم کلمه و نوشتار دوجزیی از ابتدای سال جاری تا کنون به مرحله اجرا در آمده است.

۱ دیدگاه

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.1)
4,972,500
5,000
سکه امامی (%0.1)
12,067,500
12,500
دلار (%0.16)
37,370
60
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.