ت
کد خبر: 133066

فاز عملیاتی پیرایش شهری پیرامون میدان راه‌آهن تهران آغاز شد

سرویس شهر -

شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: فاز عملیاتی پروژه پیرایش یک کیلومتر از جداره پیرامونی میدان ۷۵ ساله راه‌آهن با هدف ارتقای کیفی منظر شهری و زیباسازی نمای شهری با مشارکت سازمان زیباسازی آغاز شد.

نصراله آبادیان در گفتگو با خبرنگار تجارت‌نیوز، اظهار داشت: در این پروژه جداره‌های شهری به طول حدود یک کیلومتر پیرایش می‌شوند که شامل ساختمان‌های جنب میدان و خیابان‌های شوش غربی تا پارکینگ، شوش شرقی تا خیابان بیگی و همچنین خیابان کارگر و ولی عصر (عج) می‌شود.

آبادیان با بیان این که محور مذکور شامل ۱۴ ساختمان و ۸۰ واحد تجاری است، افزود: در این پروژه ساختمان‌های مذکور بهسازی نما شده، تابلوهای مشاغل با طرحی جدید متناسب با هویت شهری و عملکرد مناسب یکسان‌سازی می‌شوند.

او خاطرنشان کرد: سازمان زیباسازی شهرداری تهران با کمک شهرداری منطقه ۱۱ از چندین ماه پیش پروسه مطالعه و بررسی‌های لازم را با مشارکت شهروندان این محله‌ها انجام داده است.

به گفته آبادیان بازگشت به نما و جداره اصلی ساختمان‌ها، استفاده صحیح از تابلوهای مشاغل و همچنین اصلاح نصب تاسیسات ساختمانی در نمای شهری از جمله ویژگی‌های این طرح است.

 

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.