ت
کد خبر: 128832

کمک ۶۵۰ میلیون ریالی چادرملو به کتابخانه نابینایان یزد

سرویس شهر -

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان یزد از اجابت درخواست این انجمن و کمک ۶۵۰ میلیون ریالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خبر داد. به گزارش تجارت‌نیوز ،«محمدعلی دست‌افشان» با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز کتابخانه نابینایان یزد به یک دستگاه چاپگر برای تولید منابع بریل مورد نیاز خود، شرکت معدنی و صنعتی

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان یزد از اجابت درخواست این انجمن و کمک ۶۵۰ میلیون ریالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خبر داد.
به گزارش تجارت‌نیوز ،«محمدعلی دست‌افشان» با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز کتابخانه نابینایان یزد به یک دستگاه چاپگر برای تولید منابع بریل مورد نیاز خود، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با پاسخ مثبت به این درخواست، نیاز این کتابخانه را تامین کرد.

وی تصریح کرد: پرداخت مبلغ ۶۵۰ میلیون ریالی از سوی شرکت چادرملو، کمک بزرگی به تأمین منابع بریل کتابخانه نابینایان یزد می‌کند و بخش اعظمی از نیازهای اطلاعاتی روشندلان عضو کتابخانه از این طریق مرتفع خواهد شد.
مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان همچنین خواستار توجه و عنایت هر چه بیشتر خیران نیک‌اندیش یزدی به تأمین نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کتابخانه‌های استان شد و ابراز امیدواری کرد که خیران در کنار ساخت فضاهای کتابخانه‌ای، تجهیز، شاداب‌سازی و تأمین منابع مورد نیاز کتابخانه‌ها را نیز مورد توجه قرار دهند.

گفتنی است با کمک نقدی ۶۵۰ میلیون ریالی شرکت چادرملو به کتابخانه نابینایان یزد، دو دستگاه چاپگر بریل و یک دستگاه صحافی حرارتی تهیه و در اختیار این کتابخانه قرار گرفته است.
کتابخانه نابینایان یزد هم اکنون ۵۹۱ نفر عضو فعال دارد و تعداد منابع بریل این کتابخانه نیز دو هزار و ۳۲ نسخه و منابع صوتی آن نیز هفت هزار عنوان است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.