ت
کد خبر: 128832

کمک ۶۵۰ میلیون ریالی چادرملو به کتابخانه نابینایان یزد

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان یزد از اجابت درخواست این انجمن و کمک ۶۵۰ میلیون ریالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خبر داد. به گزارش تجارت‌نیوز ،«محمدعلی دست‌افشان» با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز کتابخانه نابینایان یزد به یک دستگاه چاپگر برای تولید منابع بریل مورد نیاز خود، شرکت معدنی و صنعتی

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان یزد از اجابت درخواست این انجمن و کمک ۶۵۰ میلیون ریالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خبر داد.
به گزارش تجارت‌نیوز ،«محمدعلی دست‌افشان» با اعلام این خبر افزود: با توجه به نیاز کتابخانه نابینایان یزد به یک دستگاه چاپگر برای تولید منابع بریل مورد نیاز خود، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با پاسخ مثبت به این درخواست، نیاز این کتابخانه را تامین کرد.

وی تصریح کرد: پرداخت مبلغ ۶۵۰ میلیون ریالی از سوی شرکت چادرملو، کمک بزرگی به تأمین منابع بریل کتابخانه نابینایان یزد می‌کند و بخش اعظمی از نیازهای اطلاعاتی روشندلان عضو کتابخانه از این طریق مرتفع خواهد شد.
مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز استان همچنین خواستار توجه و عنایت هر چه بیشتر خیران نیک‌اندیش یزدی به تأمین نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کتابخانه‌های استان شد و ابراز امیدواری کرد که خیران در کنار ساخت فضاهای کتابخانه‌ای، تجهیز، شاداب‌سازی و تأمین منابع مورد نیاز کتابخانه‌ها را نیز مورد توجه قرار دهند.

گفتنی است با کمک نقدی ۶۵۰ میلیون ریالی شرکت چادرملو به کتابخانه نابینایان یزد، دو دستگاه چاپگر بریل و یک دستگاه صحافی حرارتی تهیه و در اختیار این کتابخانه قرار گرفته است.
کتابخانه نابینایان یزد هم اکنون ۵۹۱ نفر عضو فعال دارد و تعداد منابع بریل این کتابخانه نیز دو هزار و ۳۲ نسخه و منابع صوتی آن نیز هفت هزار عنوان است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.