معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: به منظور پیشبرد و بهینه سازی طرح های مدیریت شهری از ایده ها و مشارکت دانشجویان در اجرای طرح های شهری استفاده می شود. به گزارش تجارت نیوز، سید عباس طباطبایی با اشاره به وجود ۱۹ دانشگاه و مرکز علمی در این منطقه افزود: اداره آموزش های

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: به منظور پیشبرد و بهینه سازی طرح های مدیریت شهری از ایده ها و مشارکت دانشجویان در اجرای طرح های شهری استفاده می شود.
به گزارش تجارت نیوز، سید عباس طباطبایی با اشاره به وجود ۱۹ دانشگاه و مرکز علمی در این منطقه افزود: اداره آموزش های شهروندی این معاونت در نظر دارد با استفاده از ظرفیت علمی دانشجویان و با هدف ارتقای کیفیت زندگی در محله های مرکزی پایتخت بر مبنای طرح های نوین دانش محور؛ از ایده های دانشجویان و فارغ التحصیلان برای پیشبرد و بهینه سازی طرح های مدیریت شهری در تمام زمینه ها بهره مند شود و آن ها را به مشارکت دعوت کند.
طباطبایی ادامه داد: از ایده های دانشجویان در موضوعات مرتبط با مدیریت شهری، محیط زیست ، آموزش، نگهداشت شهر و امور اجتماعی و فرهنگی استفاده خواهد شد و در صورت عملیاتی شدن طی قراردادی با آنان به مرحله اجرا در می آید.
به گفته طباطبایی این اقدام که از فروردین امسال آغاز شده و قرار است؛ از دانش و تخصص دانشجویان و فارغ التحصیلان برای اجرای برنامه های آموزشی، اجتماعی و برنامه های راهبردی مدیریتی، مدیریت سراهای محلات و پیشبرد بهتر امور فرهنگی و آموزشی استفاده شود.
بر اساس این گزارش اداره آموزش های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ هم اکنون در حال تدوین بانک اطلاعاتی از صاحبان ایده های مدیریت شهری است و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در این طرح با شماره ۵۵۴۰۰۹۹۸ تماس بگیرند.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.