ت
کد خبر: 128576

مشارکت دانشجویان در اجرای طرح های شهری

سرویس شهر -

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: به منظور پیشبرد و بهینه سازی طرح های مدیریت شهری از ایده ها و مشارکت دانشجویان در اجرای طرح های شهری استفاده می شود. به گزارش تجارت نیوز، سید عباس طباطبایی با اشاره به وجود ۱۹ دانشگاه و مرکز علمی در این منطقه افزود: اداره آموزش های

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: به منظور پیشبرد و بهینه سازی طرح های مدیریت شهری از ایده ها و مشارکت دانشجویان در اجرای طرح های شهری استفاده می شود.
به گزارش تجارت نیوز، سید عباس طباطبایی با اشاره به وجود ۱۹ دانشگاه و مرکز علمی در این منطقه افزود: اداره آموزش های شهروندی این معاونت در نظر دارد با استفاده از ظرفیت علمی دانشجویان و با هدف ارتقای کیفیت زندگی در محله های مرکزی پایتخت بر مبنای طرح های نوین دانش محور؛ از ایده های دانشجویان و فارغ التحصیلان برای پیشبرد و بهینه سازی طرح های مدیریت شهری در تمام زمینه ها بهره مند شود و آن ها را به مشارکت دعوت کند.
طباطبایی ادامه داد: از ایده های دانشجویان در موضوعات مرتبط با مدیریت شهری، محیط زیست ، آموزش، نگهداشت شهر و امور اجتماعی و فرهنگی استفاده خواهد شد و در صورت عملیاتی شدن طی قراردادی با آنان به مرحله اجرا در می آید.
به گفته طباطبایی این اقدام که از فروردین امسال آغاز شده و قرار است؛ از دانش و تخصص دانشجویان و فارغ التحصیلان برای اجرای برنامه های آموزشی، اجتماعی و برنامه های راهبردی مدیریتی، مدیریت سراهای محلات و پیشبرد بهتر امور فرهنگی و آموزشی استفاده شود.
بر اساس این گزارش اداره آموزش های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ هم اکنون در حال تدوین بانک اطلاعاتی از صاحبان ایده های مدیریت شهری است و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در این طرح با شماره ۵۵۴۰۰۹۹۸ تماس بگیرند.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.09)
4,972,000
4,500
سکه امامی (%0.07)
12,063,500
8,500
دلار (%0.05)
37,410
20
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.