ت
کد خبر: 133078

نصب و تعویض گاردریل‌های بزرگراه کردستان و مدرس

سرویس جامعه

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از نصب گاردریل در محور تندروی بزرگراه کردستان و تعویض گاردریل‌های بزرگراه مدرس خبر داد.

ولی مسگری نجاتی در گفتگو با خبرنگار تجارت‌نیوز، با بیان اینکه در قسمت تندروی بزرگراه کردستان ۱۰۰ متر گاردریل نصب شده است، اظهار داشت: همچنین گاردریل‌هایی که در بزرگراه مدرس خراب شده بود، تعویض گشت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ همچنین به احداث نرده‌های ترافیکی در محدوده خیابان ولیعصر و فاطمی اشاره کرد و گفت: هم‌زمان با اصلاح هندسی میدان فاطمی و به منظور ایمن‌سازی پیرامون تقاطع این نرده‌کشی‌ها صورت گرفت.

نجاتی از دیگر اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک در فصل بهار را خط‌کشی معابر سطح منطقه دانست و تصریح کرد: این خط‌کشی‌ها به وسیله ماشین‌های مکانیزه صورت گرفته است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از احداث رفیوژ میانی در خیابان گاندی خبر داد و گفت: به منظور جداسازی مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال خیابان گاندی این رفیوژ نصب شده است.

نجاتی همچنین با اشاره به اصلاح هندسی ضلع غربی میدان فاطمی، تصریح کرد: این تمهیدات به منظور روان‌سازی بار ترافیکی این محدوده در نظر گرفته شد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0.07)
1,260.80
0.90
مثقال طلا (%0.04)
4,991,000
2,000
سکه امامی (%0.14)
12,099,000
16,500
دلار (%0.59)
37,570
220
یورو (%0.36)
42,330
150
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. هدف ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است، تا ازین رهگذر بتوانیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم آوریم.