ت
کد خبر: 128310

نصب پل عابر پیاده در تقاطع خیابان فاطمی- ولیعصر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از نصب پل عابر پیاده در تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر خبر داد و گفت: به منظور تامین ایمنی شهروندان و افزایش انضباط ترافیکی این محدوده پل عابر پیاده نصب می شود. ولی مسگری نجاتی توضیح داد: بر این اساس شهروندان به منظور عبور از خیابان

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از نصب پل عابر پیاده در تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر خبر داد و گفت: به منظور تامین ایمنی شهروندان و افزایش انضباط ترافیکی این محدوده پل عابر پیاده نصب می شود.

ولی مسگری نجاتی توضیح داد: بر این اساس شهروندان به منظور عبور از خیابان فاطمی و رسیدن به مترو جهاد می توانند از این پل عابر استفاده کنند.

نجاتی در ادامه از اصلاح هندسی میدان فاطمی و بزرگراه گمنام خبر داد و گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی معبر اصلاحاتی در محدوده میدان و بزرگراه صورت می گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ توضیح داد: خط کشی محوری، خط کشی بلوک عابر پیاده، تعمیر و ساماندهی چراغ های راهنمایی و رانندگی سطح منطقه، نصب و تعویض بشکه های ایمنی در خروجی های معابر اصلی، رفع سدمعبر از مقابل مراکز تجاری و ایستگاه های مترو به منظور تسهیل در تردد، شستشو و نظافت تابلوهای تعیین مسیر سطح منطقه، کنترل تجهیزات ایمنی بزرگراه ها و خیابان ها، همسطح سازی و ترمیم پوشش روی نهر، رفع موانع فیزیکی نظیر وجود جدول، مخازن زباله و تاسیسات شهری و همچنین مرمت و نصب گاردیل های منطقه از جمله اقدامات ترافیکی صورت گرفته در قلب تهران به مناسبت فرارسیدن فصل بهار است.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.