ت
کد خبر: 128310

نصب پل عابر پیاده در تقاطع خیابان فاطمی- ولیعصر

سرویس شهر -

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از نصب پل عابر پیاده در تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر خبر داد و گفت: به منظور تامین ایمنی شهروندان و افزایش انضباط ترافیکی این محدوده پل عابر پیاده نصب می شود. ولی مسگری نجاتی توضیح داد: بر این اساس شهروندان به منظور عبور از خیابان

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ از نصب پل عابر پیاده در تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر خبر داد و گفت: به منظور تامین ایمنی شهروندان و افزایش انضباط ترافیکی این محدوده پل عابر پیاده نصب می شود.

ولی مسگری نجاتی توضیح داد: بر این اساس شهروندان به منظور عبور از خیابان فاطمی و رسیدن به مترو جهاد می توانند از این پل عابر استفاده کنند.

نجاتی در ادامه از اصلاح هندسی میدان فاطمی و بزرگراه گمنام خبر داد و گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی معبر اصلاحاتی در محدوده میدان و بزرگراه صورت می گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۶ توضیح داد: خط کشی محوری، خط کشی بلوک عابر پیاده، تعمیر و ساماندهی چراغ های راهنمایی و رانندگی سطح منطقه، نصب و تعویض بشکه های ایمنی در خروجی های معابر اصلی، رفع سدمعبر از مقابل مراکز تجاری و ایستگاه های مترو به منظور تسهیل در تردد، شستشو و نظافت تابلوهای تعیین مسیر سطح منطقه، کنترل تجهیزات ایمنی بزرگراه ها و خیابان ها، همسطح سازی و ترمیم پوشش روی نهر، رفع موانع فیزیکی نظیر وجود جدول، مخازن زباله و تاسیسات شهری و همچنین مرمت و نصب گاردیل های منطقه از جمله اقدامات ترافیکی صورت گرفته در قلب تهران به مناسبت فرارسیدن فصل بهار است.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظری که حاوی توهین یا افترا باشد، منتشر نمی‌شود.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.