ت
کد خبر: 128075

چنارهای کاشته شده در خیابان ولی عصر (عج) سبز شدند

سرویس شهر -

شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: هزار چناری که چندی پیش در خیابان ولی عصر (عج) از میدان راه آهن تا خیابان انقلاب کاشته شده بود؛ حال و هوای بهاری گرفته اند و سبز شدند. نصراله آبادیان در این باره گفت: کاشت یک هزار درخت چنار جوان با هدف احیای چنارهای خیابان ولی عصر (عج) در

شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: هزار چناری که چندی پیش در خیابان ولی عصر (عج) از میدان راه آهن تا خیابان انقلاب کاشته شده بود؛ حال و هوای بهاری گرفته اند و سبز شدند.
نصراله آبادیان در این باره گفت: کاشت یک هزار درخت چنار جوان با هدف احیای چنارهای خیابان ولی عصر (عج) در فضاهای مناسب این خیابان حد فاصل میدان راه آهن تا خیابان انقلاب از سوی سازمان پارک ها و فضای سبز شهر تهران در ماه های پایانی سال گذشته انجام شده است.
به گفته آبادیان این چنارها که ۳تا۴ ساله هستند؛ در خاک بسیار مرغوب رشد کرده و از کیفیت مطلوبی برخوردارند و در طرح جایگزینی چنارهای آسیب دیده خیابان ولی عصر (عج) با چنارهای استاندارد؛ کاشته شده اند.
بر اساس این گزارش چنارهای جوان خیابان ولی عصر (عج) این روزها با هوای بهاری و بارانی تهران رشد کرده اند و منظره زیبایی به طولانی ترین خیابان خاورمیانه در بخش مرکزی شهر تهران ایجاد کرده اند.
خیابان ولی عصر (عج) طولانی ترین خیابان خاور میانه است که درختان چنار آن از دوران طهران قدیم تا به امروز شهرت ملی دارد و ۵ کیلومتر این خیابان از میدان راه آهن تا خیابان انقلاب در محدوده منطقه ۱۱ شهرداری تهران قرار دارد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.