ت
کد خبر: 127774

کندرو بزرگراه نواب به زودی راه اندازی می شود

سرویس شهر -

شهردار منطقه ۱۱ تهران از کاهش ترافیک بزرگراه نواب و تسهیل دسترسی خودروها به محله های مرکزی شهر با راه اندازی لاین کند رو بزرگراه نواب تا چند هفته آینده خبر داد. نصراله آبادیان در این باره گفت:مرحله اول کند رو بزرگراه نواب طی چند هفته آینده راه اندازی می شود. با راه اندازی این

شهردار منطقه ۱۱ تهران از کاهش ترافیک بزرگراه نواب و تسهیل دسترسی خودروها به محله های مرکزی شهر با راه اندازی لاین کند رو بزرگراه نواب تا چند هفته آینده خبر داد.
نصراله آبادیان در این باره گفت:مرحله اول کند رو بزرگراه نواب طی چند هفته آینده راه اندازی می شود. با راه اندازی این کند رو بار سنگین ترافیک جنوب به شمال بزرگراه نواب در تقاطع میدان ۹ دی و هلال احمر ؛ سبک و تردد در آن تسهیل می شود.
آبادیان افزود: برای اجرای این طرح با مشکلات زیر ساختی و معارضان آب ، برق و مخابرات مواجه بودیم که تکمیل خط آب شهری و شبکه فاضلاب بخشی از آن ها بود .
به گفته شهردار منطقه ۱۱ با راه اندازی کند رو بزرگراه نواب ؛ از این پس شهروندانی که قصد تردد به شرق منطقه را دارند از خط اصلی خارج و وارد دسترسی محلی یا همان مسیر کندرو می شوند. با ایجاد این امکان با تقسیم بار تردد خود روها ؛ بار ترافیک در بزرگراه سبک و حرکت خود روها در آن تسهیل می شود.
وی در خصوص مدت زمان اجرای این طرح گفت: عملیات ایجاد کند رو بزرگراه نواب از ابتدای سال گذشته آغاز شد و با کار مستمر اکنون با پیشرفت ۹۵ درصدی در مرحله پایانی است.
فاز دوم این طرح حد فاصل خیابان های هلال احمر تا میدان ۹ دی در ۴ ماه نخست امسال به بهره برداری می رسد.

دیدگاه شما

وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟وضعیت فروش چه شرکت‌هایی بهبود پیدا کرده است؟

بازار

اونس طلا (%0)
1,267.70
0
مثقال طلا (%0.07)
4,971,000
3,500
سکه امامی (%0.05)
12,061,500
6,500
دلار (%0.08)
37,400
30
یورو (%0.02)
42,260
10
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه و اثربخش اخبار و اطلاعات اقتصادی است و تلاش می‌کنیم منبعی موثق برای مخاطبان‌مان فراهم کنیم.