شهردار منطقه ۱۱ تهران از کاهش ترافیک بزرگراه نواب و تسهیل دسترسی خودروها به محله های مرکزی شهر با راه اندازی لاین کند رو بزرگراه نواب تا چند هفته آینده خبر داد. نصراله آبادیان در این باره گفت:مرحله اول کند رو بزرگراه نواب طی چند هفته آینده راه اندازی می شود. با راه اندازی این

شهردار منطقه ۱۱ تهران از کاهش ترافیک بزرگراه نواب و تسهیل دسترسی خودروها به محله های مرکزی شهر با راه اندازی لاین کند رو بزرگراه نواب تا چند هفته آینده خبر داد.
نصراله آبادیان در این باره گفت:مرحله اول کند رو بزرگراه نواب طی چند هفته آینده راه اندازی می شود. با راه اندازی این کند رو بار سنگین ترافیک جنوب به شمال بزرگراه نواب در تقاطع میدان ۹ دی و هلال احمر ؛ سبک و تردد در آن تسهیل می شود.
آبادیان افزود: برای اجرای این طرح با مشکلات زیر ساختی و معارضان آب ، برق و مخابرات مواجه بودیم که تکمیل خط آب شهری و شبکه فاضلاب بخشی از آن ها بود .
به گفته شهردار منطقه ۱۱ با راه اندازی کند رو بزرگراه نواب ؛ از این پس شهروندانی که قصد تردد به شرق منطقه را دارند از خط اصلی خارج و وارد دسترسی محلی یا همان مسیر کندرو می شوند. با ایجاد این امکان با تقسیم بار تردد خود روها ؛ بار ترافیک در بزرگراه سبک و حرکت خود روها در آن تسهیل می شود.
وی در خصوص مدت زمان اجرای این طرح گفت: عملیات ایجاد کند رو بزرگراه نواب از ابتدای سال گذشته آغاز شد و با کار مستمر اکنون با پیشرفت ۹۵ درصدی در مرحله پایانی است.
فاز دوم این طرح حد فاصل خیابان های هلال احمر تا میدان ۹ دی در ۴ ماه نخست امسال به بهره برداری می رسد.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.