به مناسبت ولادت حضرت امیر المومنین علی (ع) هیئت های متقدمین تهران با حرکت دسته شادی از مسجد بینایی در خیابان مولوی به سمت چهارراه وحدت اسلامی؛ جشن میلاد حضرت علی (ع) را به میزبانی هیئت عشاق الزینب (س) برگزار می کنند. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱؛ این برنامه با مشارکت موسسه فرهنگی

به مناسبت ولادت حضرت امیر المومنین علی (ع) هیئت های متقدمین تهران با حرکت دسته شادی از مسجد بینایی در خیابان مولوی به سمت چهارراه وحدت اسلامی؛ جشن میلاد حضرت علی (ع) را به میزبانی هیئت عشاق الزینب (س) برگزار می کنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱؛ این برنامه با مشارکت موسسه فرهنگی غدیر، هیئت فرهنگی مذهبی عشاق الزینب (س) و شهرداری تهران برگزار می شود که طی آن شهروندان پس از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد بینایی و حرکت دسته شادی به سمت چهار راه وحدت اسلامی جشن ولادت حضرت امیر امومنین علی (ع) را برگزار می کنند.
بر اساس این گزارش گردهمایی بزرگ هیأت متقدمین تهران با حضور دوستداران اهل بیت از مسجد بزرگ قنات آباد ، مسجد بینایی ، پایگاه شهیدان غلامی ، مسجد علی ابن ابیطالب (ع) ، هیئت های لثارات الحسین (ع۹، نوباوگان قنات آباد ، بنی هاشم ، هیئت حضرت علی اصغر (ع) ، محبان الحسین (ع) ،پیروان امام حسین(ع) ، جمعیت سادات امام حسن مجتبی (ع) ،محبان الائمه (ع) ، حسینیه اصحاب القائم (عج)، حسینیه حضرت خدیجه (س) و حسینیه سادات برگزار خواهد شد و تمامی علاقمندان می توانند در این جشن شرکت کنند.
مسجد بینایی در خیابان مولوی ،بعد از سه راه تختی واقع شده و حرکت دسته شادی روز سه شنبه ۲۲ فروردین پس از اقامه نماز ظهر و عصر آغاز خواهد شد. همچنین یک ساعت پیش از اذان ظهر استاد قدیانی در مسجد بینایی سخنرانی خواهد نمود.

دیدگاه شما

تجارت نیوز را دنبال کنید.

تجارت‌نیوز پایگاهی است برای نشر اخبار و محتوای اقتصادی. تلاش ما این است که در خبر رسانی جامعه عمل کنیم و حوزه های مهم اقتصاد، کسب‌وکار و مدیریت را پوشش دهیم.از این رهگذر حوزه‌های مهم اقتصاد، کسب‌و‌کار و مدیریت را پوشش دهیم. از این رهگذر حوزه‌های کمتر پرداخته‌شده مانند استارت‌آپ‌ها، کسب‌و‌کارها، کوچک و متوسط، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری نو در میدان دید تجارت نیوز قرارگرفته است ما اقتصاد را دوست داریم و رسالت خود می‌دانیم مطالب ارزشمند را در کنار اخبار موثق به مخاطبان‌مان ارائه کنیم.

آخرین اخبار

تازه‌ترین عنوان‌های خبری را در خورهای متنوع ببینید، بشنوید و تماشا کنید.

آکادمی

اقتصاد و مدیریت را فراتر از خبرها دنبال کنید. با آموزش‌های کاربردی و مفید به روز باشید.

تجارت تی‌وی

هرآنچه از ویدیو انیمیشن در تجارت نیوز قراردارد، در این بخش یکجا ببینید.

هشتگ

نگاهی جامع و تازه به موضوعات داغ روز بیاندازید.

باشگاه مخاطبان

با عضویت در آن به خانواده مخاطبان تجارت‌نیوز ملحق شوید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.